Na osoblažské úzkokolejce se můžete svézt parním vlakem taženém lokomotivou U57.001 (1932 JŽ)
Plakát:
Jízdní řád:
10:45 | Třemešná ve Slezsku | 16:41 | ||
11:01 | Liptaň | 16:25 | ||
11:11 | Dívčí Hrad | 16:13 | ||
11:16 | Horní Povelice | 16:08 | ||
11:22 | Amalín | 16:02 | ||
11:35 | Slezské Rudoltice | 15:58 | ||
11:44 | Koberno | 15:28 | ||
11:52 | Bohušov | 15:20 | ||
12:03 | Osoblaha | 15:10 |
Více informací naleznete na: www.osoblazsko.com