Pravidelné jízdy výletních vlaků vedených historickou parní lokomotivou se konají každou prázdninovou sobotu a v dalších vyhlášených sobotních termínech.
Na konečné stanici každého vlaku se pro zájemce z řad cestujících koná komentovaná prohlídka portálu bývalého místního dolu.
Vždy po návratu výletního vlaku do Mladějova začne na nádraží úzkorozchodné dráhy prohlídka Průmyslového muzea Mladějov.
Jízdní řád – Výletní jízdy
Mladějov na Moravě – Nová Ves u Kunčiny – Josefka – Hřebeč | |||||||
km | 101 | 103 | 201 | 105 | 203 | 107 | |
[P][R] | [P][R] | [R] | [P][R] | [R] | [P][R] | ||
0 | Mladějov na Moravě | 9:05 | 11:30 | 13:45 | 16:00 | ||
3 | Veksl | 9:28 | 11:53 | 14:08 | 16:23 | ||
5 | Nová Ves u Kunčiny zastávka | 9:44 | 12:09 | 14:24 | 16:39 | ||
6 | Větrná | | | | | | | | | ||
6 | Nová Ves u Kunčiny | 9:52 | 12:17 | 12:32 | 14:32 | 14:47 | 16:47 |
9 | Josefka | 12:48 | 15:03 | ||||
11 | Hřebeč-Gerhard | 13:00 | 15:15 | ||||
11 | Hřebeč doly | ||||||
Hřebeč – Josefka – Nová Ves u Kunčiny – Mladějov na Moravě | |||||||
km | 102 | 104 | 202 | 106 | 204 | 108 | |
[P][R] | [P][R] | [R] | [P][R] | [R] | [P][R] | ||
0 | Hřebeč doly | ||||||
0 | Hřebeč-Gerhard | 14:00 | 16:15 | ||||
2 | Josefka | 14:12 | 16:27 | ||||
5 | Nová Ves u Kunčiny | 10:07 | 12:32 | 14:28 | 14:47 | 16:43 | 17:02 |
5 | Větrná | | | | | | | | | ||
6 | Nová Ves u Kunčiny zastávka | 10:15 | 12:40 | 14:55 | 17:10 | ||
8 | Veksl | 10:27 | 12:52 | 15:07 | 17:22 | ||
11 | Mladějov na Moravě | 10:45 | 13:10 | 15:25 | 17:40 | ||
Více informací naleznete na : http://www.mladejov.cz