Mistrovství světa v atletice 2019 Doha – Časový pořad

IAAF World Athletics Championships, DOHA 2019, časový pořad den po dni , Timetable by day

 



27.9.2019 – PÁTEK

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast
Kolo
16:30 15:30 M Dálka   Kvalifikace
16:35 15:35 M 100 metrů   Preliminary Kolo
16:40 15:40 W Kladivo   Kvalifikace skupina A
17:10 16:10 W 800 metrů   Rozběhy
17:30 16:30 W Tyčka   Kvalifikace
18:05 17:05 M 100 metrů   Rozběhy
18:10 17:10 W Kladivo   Kvalifikace skupina B
18:40 17:40 W Výška   Kvalifikace
19:00 18:00 W 3000 metrů Steeplechase   Rozběhy
19:25 18:25 M Trojskok   Kvalifikace
19:55 18:55 M 5000 metrů   Rozběhy
20:30 19:30 M 400 metrů překážky   Rozběhy
23:59 22:59 W Maraton   Final

28.9.2019 – SOBOTU

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
16:15 15:15 M Disk   Kvalifikace skupina A
16:30 15:30 W 100 metrů   Rozběhy
17:05 16:05 M 800 metrů   Rozběhy
17:30 16:30 M Tyčka   Kvalifikace
17:45 16:45 M Disk   Kvalifikace skupina B
18:05 17:05 M 400 metrů překážky   Semi-Final
18:45 17:45 M 100 metrů   Semi-Final
19:15 18:15 W 800 metrů   Semi-Final
19:25 18:25 W Kladivo   Final
20:00 19:00 X 4×400 metrů štafeta   Rozběhy
20:40 19:40 M Dálka   Final
21:10 20:10 W 10,000 metrů   Final
22:15 21:15 M 100 metrů   Final
23:30 22:30 M 50 Kilometrů chůze   Final
23:30 22:30 W 50 Kilometrů chůze   Final


 

29.9.2019 – NEDĚLE

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
20:05 19:05 M 200 metrů   Rozběhy
20:40 19:40 W Tyčka   Final
21:20 20:20 W 100 metrů   Semi-Final
21:45 20:45 M Trojskok   Final
21:55 20:55 M 800 metrů   Semi-Final
22:35 21:35 X 4×400 metrů štafeta   Final
23:20 22:20 W 100 metrů   Final
23:30 22:30 W 20 Kilometrů chůze   Final



30.9.2019 – PONDĚLÍ

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
16:30 15:30 W Oštěp   Kvalifikace skupina A
17:05 16:05 W 200 metrů   Rozběhy
18:00 17:00 W Oštěp   Kvalifikace skupina B
18:20 17:20 W 400 metrů   Rozběhy
20:05 19:05 M 110 metrů překážky   Rozběhy
20:30 19:30 W Výška   Final
20:50 19:50 M 200 metrů   Semi-Final
21:20 20:20 M 5000 metrů   Final
21:25 20:25 M Disk   Final
21:50 20:50 W 3000 metrů Steeplechase   Final
22:10 21:10 W 800 metrů   Final
22:40 21:40 M 400 metrů překážky   Final

1.10.2019 – ÚTERÝ

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
16:30 15:30 M Kladivo   Kvalifikace skupina A
16:35 15:35 M 400 metrů   Rozběhy
16:50 15:50 M Výška   Kvalifikace
17:30 16:30 W 400 metrů překážky   Rozběhy
18:00 17:00 M Kladivo   Kvalifikace skupina B
18:15 17:15 M 3000 metrů Steeplechase   Rozběhy
20:05 19:05 M Tyčka   Final
20:50 19:50 W 400 metrů   Semi-Final
21:20 20:20 W Oštěp   Final
21:35 20:35 W 200 metrů   Semi-Final
22:10 21:10 M 800 metrů   Final
22:40 21:40 M 200 metrů   Final

2.10.2019 – STŘEDA

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
16:35 15:35 M 100 metrů   Desetiboj
16:45 15:45 W Koule   Kvalifikace
17:05 16:05 W 100 metrů překážky   Sedmiboj
17:30 16:30 M Dálka   Desetiboj
17:35 16:35 W 1500 metrů   Rozběhy
18:00 17:00 W Disk   Kvalifikace skupina A
18:15 17:15 W Výška   Sedmiboj
18:25 17:25 W 5000 metrů   Rozběhy
18:50 17:50 M Koule   Desetiboj
19:25 18:25 W Disk   Kvalifikace skupina B
20:05 19:05 M 110 metrů překážky   Semi-Final
20:30 19:30 W Koule   Sedmiboj
20:35 19:35 M 400 metrů   Semi-Final
20:40 19:40 M Výška   Desetiboj
21:05 20:05 W 400 metrů překážky   Semi-Final
21:40 20:40 M Kladivo   Final
21:50 20:50 W 200 metrů   Sedmiboj
22:35 21:35 W 200 metrů   Final
22:55 21:55 M 110 metrů překážky   Final
23:15 22:15 M 400 metrů   Desetiboj


 

3.10.2019 – ČTVRTEK

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
16:35 15:35 M 110 metrů překážky   Desetiboj
16:40 15:40 W Trojskok   Kvalifikace
17:30 16:30 M Disk   Desetiboj skupina A
18:15 17:15 W Dálka   Sedmiboj
18:35 17:35 M Disk   Desetiboj skupina B
19:05 18:05 M Tyčka   Desetiboj skupina A
19:20 18:20 M Koule   Kvalifikace skupina A
20:05 19:05 M Tyčka   Desetiboj skupina B
20:10 19:10 W Oštěp   Sedmiboj
20:40 19:40 M Koule   Kvalifikace skupina B
22:00 21:00 M 1500 metrů   Rozběhy
22:05 21:05 M Oštěp   Desetiboj skupina A
22:35 21:35 W Koule   Final
23:00 22:00 W 1500 metrů   Semi-Final
23:10 22:10 M Oštěp   Desetiboj skupina B
23:50 22:50 W 400 metrů   Final
0:05 23:05 (3 OCT) W 800 metrů   Sedmiboj
0:25 23:25 (3 OCT) M 1500 metrů   Desetiboj

4.10.2019 – PÁTEK

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
20:10 19:10 M 1500 metrů   Semi-Final
20:15 19:15 M Výška   Final
20:40 19:40 W 4×100 metrů štafeta   Rozběhy
21:00 20:00 W Disk   Final
21:05 20:05 M 4×100 metrů štafeta   Rozběhy
21:30 20:30 W 400 metrů překážky   Final
21:45 20:45 M 3000 metrů Steeplechase   Final
22:20 21:20 M 400 metrů   Final
23:30 22:30 M 20 Kilometrů chůze   Final


Booking.com

 

5.10.2019 – SOBOTA 

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
16:30 15:30 M Oštěp   Kvalifikace skupina A
17:15 16:15 W 100 metrů překážky   Rozběhy
17:50 16:50 W Dálka   Kvalifikace
18:00 17:00 M Oštěp   Kvalifikace skupina B
19:55 18:55 W 4×400 metrů štafeta   Rozběhy
20:05 19:05 M Koule   Final
20:25 19:25 M 4×400 metrů štafeta   Rozběhy
20:35 19:35 W Trojskok   Final
20:55 19:55 W 1500 metrů   Final
21:25 20:25 W 5000 metrů   Final
22:05 21:05 W 4×100 metrů štafeta   Final
22:15 21:15 M 4×100 metrů štafeta   Final
23:59 22:59 M Maraton   Final

6.10.2019 – NEDĚLE

Čas Dohá Čas ČR SEX Disciplína česká účast Kolo
19:05 18:05 W 100 metrů překážky   Semi-Final
19:15 18:15 W Dálka   Final
19:40 18:40 M 1500 metrů   Final
19:55 18:55 M Oštěp   Final
20:00 19:00 M 10,000 metrů   Final
20:50 19:50 W 100 metrů překážky   Final
21:15 20:15 W 4×400 metrů štafeta   Final
21:30 20:30 M 4×400 metrů štafeta   Final
Zdroj informací : IAAF
ZMĚNY VYHRAZENY

TIMETABLE-BY-DAY-ČASOVÝ POŘAD PDF