Veletrh FOR BEAUTY – se v termínu 9.–10. 10. 2020 NEKONÁ

S ohledem na aktuální situaci oznamujeme, že veletrh FOR BEAUTY, původně plánovaný na 9.–10. 10. 2020, se nekoná.

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu,“ řekl výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý.
Děkujeme také všem fanouškům za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Termín konání veletrhu bude brzy zveřejněn, sledujte naše webové stránky.

 Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru,  pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů a spa center, nabízí též přístroje pro pleť a tělo a představuje současné trendy v kosmetických oborech.

Veletrh FOR BEAUTY

Veletrh FOR BEAUTY Vám díky pestré škále vystavovatelů nabídne výběr toho nej přesně pro Vás a díky veletržním slevám navíc ušetříte. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program. Chybět nebude velkolepá módní přehlídka. Návštěvníci uvidí designovou kolekci autorských modelů Heleny Bedrnové. Proběhne zde nadnárodní kolo soutěže Nailpro  Competition v modelování a designu nehtů. Atraktivní bude zajisté prestižní a divácky atraktivní soutěž Make-Up Mistrovství ČR 2020 na téma City lights.

 

Organizátoři veletrhů společně s vystavovateli velmi intenzivně pracují na přípravách veletrhu. „Pravidelně se účastníme veletrhu FOR BEAUTY již od našeho vzniku. Veletrh FOR BEAUTY je důležitým bodem v beauty průmyslu a jsem osobně moc ráda, že přečkal toto náročné období a na podzim se zase všichni setkáme,“ říká Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague.

Online předprodej vstupenek byl již zahájen. „Na webu veletrhu si je může každý zakoupit  z pohodlí svého domova,“ říká Martin František Přívětivý, obchodní a marketingový ředitel pořadatelské společnosti ABF.

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude opravdu rozmanitý. Pokud se zajímáte o beauty novinky, rádi o sebe pečujete nebo podnikáte v oboru, termín 9. a 10. října 2020 by neměl ve vašem diáři chybět. Aktuální informace ohledně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.veletrhkosmetiky.cz.