PALLAS A ÉTOILE: nová označení pro verze automobilů DS AUTOMOBILES

  • Značka DS Automobiles dala novým verzím svých vozů označení PALLAS a ÉTOILE, která jsou synonymem dokonalosti.
  • Pro nižší stupeň výbavy bylo zvoleno legendární označení PALLAS, pro vyšší verzi je poprvé použito označení ÉTOILE.
  • Tato nová struktura zjednodušuje proces vyhledávání a nákupu produktů a zvyšuje spokojenost zákazníků.

 

V průběhu roku 2024 získají modely DS Automobiles novou, jednodušší strukturu nabídky, vycházející ze dvou verzí s označením PALLAS a ÉTOILE.

Cílem je zajistit větší přehlednost a zdůraznit tak klíčové vlastnosti těchto verzí, které mají kořeny v historickém dědictví značky.

Díky této nové řadě budou mít zákazníci přístup k tomu nejlepšímu z know-how značky v nabídce dvou velice výrazných verzí s úrovněmi výbavy odpovídajícími jejich očekávání.

DS Automobiles se vrací k názvu PALLAS, inspirovanému označením Palace, které se uděluje nejluxusnějším pětihvězdičkovým hotelům.

Název Pallas, používaný pro někdejší vozy DS, se začal používat v roce 1964. Po šedesáti letech se vrací se stejnou ambicí: ztělesňovat francouzské know-how.

DS Pallas, představený tehdy jako nová verze vozu, byl  ve své době „určen k tomu, aby uspokojil přání nejnáročnějších zákazníků“. Mezi jeho hlavní vlastnosti patřila velká pozornost věnovaná detailům a dodnes zůstává legendárním podpisem z historie značky DS.

Při svém návratu do nabídky si Pallas zachovává své původní ambice a nabízí celou škálu výbavy dokonale přizpůsobenou segmentům jednotlivých modelů.

Model na vrcholu nabídky nese velmi pařížské označení ÉTOILE. Je symbolem náměstí Place Charles-de-Gaulle (dříve známého jako Place de l’Étoile), v jehož středu stojí na konci Avenue des Champs-Élysées Vítězný oblouk a jehož dlažební kostky tvoří při pohledu z výšky hvězdu (étoile). Do náměstí ústí nejslavnější pařížské bulváry, které v souladu s návrhem architekta barona Haussmanna vytvářejí hvězdu.

ÉTOILE rovněž odkazuje na nejvyšší titul, který se od 19. století uděluje nejlepším tanečníkům baletu pařížské Národní opery.

Do interiérů vozů, které zdobí čalounění z vysoce kvalitní Alcantary® nebo kůže Nappa, se tak promítá umění spojené s architektonickou kreativitou, dokonalostí a energií noblesního know-how.

Verze PALLAS a ÉTOILE ponesou každá specifický znak s motivy inspirovanými užitým uměním.

Znak PALLAS má tvar oblouku, který připomíná historickou osu Paříže (oblouk Arc de Triomphe du Carrousel na konci Tuilerských zahrad, obelisk na náměstí Svornosti, Vítězný oblouk a oblouk La Grande Arche ve čtvrti la Défense), zatímco ÉTOILE znázorňuje široký paprsek světla, který představuje 12 bulvárů, sbíhajících se na náměstí Place Charles-de-Gaulle, které se až do roku 1970 jmenovalo Place de l´Etoile.

Tato nová řada verzí bude uvedena na trh v červnu nejprve u modelu DS 4.


DS AUTOMOBILES

Mezi základní rysy značky DS, která vznikla v roce 2014, patří avantgardní duch a výjimečné dědictví a její ambicí je přiblížit zákazníkovi umění cestování ve francouzském duchu. Díky výjimečným produktům, využití know-how v oblasti francouzského luxusu a také programu služeb na míru DS Automobiles tak zákazníkům nabízí soubor jedinečných služeb před, během i po každé cestě.

Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření, rádi cestují a chtějí si užít každý moment. Snoubí se v nich elegance a špičkové technologie. Celosvětovou modelovou řadu značky DS tvoří modely DS 3, DS 4, DS 7 a DS 9.

DS Automobiles získala od svého zapojení do Formule E v roce 2015 řadu rekordů včetně dvou dvojitých titulů v Poháru týmů a Poháru jezdců a stojí na špici elektrifikace, neboť nabízí všechny své modely v elektrifikované verzi. Pod označením E-TENSE nabízí jak 100% elektrické vozy, tak plug-in hybridy s výkonem až 360 koní a pohonem všech kol. Od roku 2024 budou všechny nové modely, které DS Automobiles uvede na trh, výhradně 100% elektrické.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, luxus pozornosti“.

Značka DS, která je přítomna ve 41 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě více než 450 showroomů DS STORE.

Novinky o DS France sledujte na www.DSautomobiles.fr @ DS_France a mezinárodní dění kolem značky DS na www.DSautomobiles.com    @DS_Automobiles