Modrý drak

Když děti objeví velmi starou a poničenou knihu, ve které narazí na dračí formuli, ještě netuší, že je čeká to největší a nejbláznivější dobrodružství. Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přináší čtenářům novinku z pera Sandry Dražilové Zlámalové a jejího syna Vojtěcha Dražila, jemuž při práci na knize bylo pouhých osm let. Příběh ilustracemi doprovodila Bibi Hykl.

 

Modrý drak

Sandra Dražilová Zlámalová, Vojtěch Dražil

Ilustrace Bibi Hykl

Petr ví, že se do skladu vyřazených knih chodit nesmí. Ale jako by ho nějaká tajemná síla právě do této místnosti táhla. A když se svou sestrou objeví velmi starou a poničenou knihu, ve které narazí na dračí formuli, ještě netuší, že je čeká to největší a nejbláznivější dobrodružství…

Vydejte se s dětmi a modrým drakem na napínavou výpravu do říše pohádek. Na hřbetě draka navštivte kouzelné světy a pusťte se do řešení záhadných zmizení částí pohádek i krádeže té nejvzácnější knihy. Povede se ji dětem a modrému drakovi zachránit?

Vhodné pro děti od 8 let.

 64 stran, 165×215, 229 Kč, odkaz: Modrý drak

 Další knihy autorky Sandry Dražilové Zlámalové:

 Dobrodružství čerta Zbrklíka:

Edice Čtení pro prvňáčky:

Edice Pohádkové čtení:

Ostatní tvorba:

Soutěž o knihu :

Pro jak staré čtenáře je kniha doporučena ?

  1. od 5 let
  2. od 8let
  3. od 7 let

odpovědi : soutež@cysnews.cz

 

 


O společnosti GRADA Publishing:

Nakladatelský dům GRADA Publishing, a.s. si od roku 1991 drží pozici největšího tuzemského nakladatele odborné literatury. Ročně vydává téměř 400 novinek ve 150 edicích z více než 40 oborů.

Od roku 2015 nakladatelský dům rychle expanduje i mimo oblast kvalitní odborné literatury. Tradiční značka GRADA zůstává vyhrazena odborným knihám ze všech odvětví a oblastí lidské činnosti. A ani pět novějších značek nakladatelství na knižním trhu jistě nepřehlédnete.

První, u čtenářů úspěšnou značkou je COSMOPOLIS, přinášející zahraniční i českou beletrii všech žánrů.

Další již zavedenou značkou je BAMBOOK, značka dětské literatury předkládající malým čtenářům díla českých i zahraničních autorů a ilustrátorů.

Značkou věnující se poznání, tématům z oblasti zdravého životního stylu, body-mind, spiritualitě či ekologii je ALFERIA.

Akvizicí získaná značka METAFORA rozšiřuje nabídku nakladatelského domu o další kvalitní beletrii i zájmovou a populárně naučnou literaturu.

Prozatím poslední, rychle rostoucí značkou Nakladatelského domu GRADA je BOOKPORT, unikátní projekt online knihovny, který již dnes disponuje třetinou všech e-knih v ČR.

Více na www.grada.cz.