Podlehněte svátkům v Hard Rock Cafe Praha s jejich Winter White Shake a exkluzivním merchem.

Vánoční období dopřeje hostům slavnostní pochoutky a nákupy, kterým naprosto propadnou!

Hard Rock Cafe Praha v období od 2. 12. do 31. 12. 2019 přichystá svým zákazníkům skvělou možnost, jak si odpočinout od pečení cukroví prostřednictvím limitované  nabídky Holiday Dessert Menu zahrnující shake Winter White Shake. Tento časově limitovaný shake obsahuje  výborný Maker´s Mark bourbon smíchaný s vanilkovou zmrzlinou, bílou čokoládou a je dozdobený sladkou mátou.  Shake, ideální sladká tečka k novým Steak Burgers a lahodným dezertům, je zakončený bílou čokoládovou šlehačkou, čerstvou mátou a drcenými cukrovými hůlkami, podávaný ve značkové koktejlové sklenici Maker´s Mark, jenž je vánočně ozdobená červeným voskem. Restaurace nabízí také nealkoholickou verzi této sladké delikatesy v originální sklenici Mini Milk.

Kromě Winter White Shake menu Holiday Dessert obsahuje také další dvě limitované pochoutky a to Bananas Foster Sundae – máslový dort podávaný s vanilkovou zmrzlinou, banánovou omáčkou s rumem Myers’, šlehačkou a opraženými vlašskými ořechy, dále koktejl Espresso Martini namíchaný z Grey Goose vodky, Kahlúy® a čerstvého espressa, servírovaný vychlazený s bohatou kávovou pěnou. Hosté si mohou vybrat i ze stálé nabídky zákusků jako je New York Cheesecake, Hot Fudge Brownie a domácí Apple Cobbler.

Hard Rock Cafe Praha a jeho Rock Shop® prodává také speciální kolekci vánočních triček a Hard Rock sváteční deky. Hosté si tak budou moci během celé zimy zakoupit výjimečné kousky pro všechny své blízké a to on-line přes https://shop.hardrock.com nebo se mohou zastavit v Rock Shopu na adrese Malé náměstí 3, Praha 1.