Vánoční trh ve městě Hall in Tirol

Staré město Haller Altstadt se v adventním období zvláštně rozjasní a to když se na fasádách starých domů objeví nasvícená čísla kalendářních dnů, které ještě zbývají do vánoc.

Staré město Haller Altstadt se v adventním období zvláštně rozjasní a to když se na fasádách starých domů objeví nasvícená čísla kalendářních dnů, které ještě zbývají do vánoc. Čím více se blíží vánoce, tím jasněji jsou domy na náměstí Oberer Stadtplatz osvíceny a doba čekání na vánoční večer se krátí.

Zajímavosti vánočního trhu

Čekání na vánoce zpříjemňuje velká nabídka uměleckých řemesel, kulinářské speciality a hudební vystoupení řady sborů a muzikantů.
Adventní osvětlení – kombinace hvězd a vánočních symbolů navozuje ve středověkém Starém městě atmosféru radostného očekávání nejpokojnějších svátků v roce.

Typ pro rodiny: Nejmenší hosté jsou na vánočních trzích v Hall vtaženi vypravěči různých pohádek do světa fantazie nebo mohou navštívit malou zoo, kde si mohou pohladit zvířátka. Dětské oči se určitě rozzáří při projíždce uličkami města Hall na velbloudovi Ali či na ponících. Vzrušující je také příjezd svatého Mikuláše – 6. prosince 2018, který navštíví Staré město i se svým doprovodem.

Otevírací doba

pondělí až pátek: 15.00 – 20.00 hod.
soboty a 8. prosince: 10.00 – 20.00 hod.
neděle: 13.00 – 20.00 hod.
24. prosince: 10.00 – 13.00 hod.

Hall in Tirol, 23.11.2018 – 24.12.2018