TP-Link představuje venkovní Wi-Fi kameru Tapo C325WB, která snímá obraz v přirozených barvách ve dne i v noci

 Ekosystém produktů chytré domácnosti od společnosti TP-Link, světoznámého dodavatele síťových produktů a řešení pro chytrou domácnost, rozšiřuje nová venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera Tapo C325WB. Mezi její největší přednosti patří především plnobarevné noční vidění ColorPro podporované objektivem se super clonou a citlivým snímačem.

 

Přirozené barvy i v těch nejtemnějších zákoutích

 Venkovní Wi-Fi kamera Tapo C325WB je navržena tak, aby poskytla profesionální ochranu za všech okolností a jakýchkoliv podmínek. V noci zachycuje více světla než běžné objektivy, přičemž dokáže pokrýt větší cílovou plochu oproti standardním snímačům, a to v zorném poli se šířkou až 127°. Pokročilé algoritmy Tapo navíc dokáží zobrazit snímky sytější, čistší a jasnější i u objektů v pohybu.

Živé zobrazení 2K QHD o rozlišení 2 688 × 1 520 pixelů představuje dvojnásobný počet pixelů oproti standardnímu Full HD rozlišení. Kamera tak uživatelům poskytuje dokonalý přehled o monitorovaném prostoru, včetně dění ve vzdálených rozích. Navíc dokáže rozpoznávat osoby, domácí mazlíčky nebo automobily a v případě potřeby upozornit uživatele pomocí notifikací. To vše zdarma. Nehrozí ani falešné poplachy vyvolané padajícím listím nebo létajícím hmyzem. I s tím si kamera pomocí umělé inteligence umí poradit. Velký bonus také představuje možnost nastavení zón aktivit nebo virtuálních hranic pro sledování.

Stop světelnému smogu

Kamera Tapo C325WB přináší plnobarevný přirozený obraz i v noci, aniž by potřebovala reflektor, a to díky technologii ColorPro, skládající se z objektivu se super clonou F1,0 a velkého 1/1 79“ snímače. Šetří tak energii a chrání životní prostředí před takzvaným světelným smogem. Navíc tak neruší majitele pozemku ani sousedy.

Pokud je však světlo žádoucí, kamera spustí silný světelný alarm, který upozorní nezvaného hosta. Vetřelce jistě ale nepotěší ani vestavěná siréna s možností obousměrné komunikace. Ta se ale hodí i při jiných příležitostech, třeba při předávání instrukcí kurýrovi, kde má zanechat balíček.

Profesionální kamera, se kterou si poradí i laici

Venkovní Wi-Fi kamera Tapo C325WB splňuje standard IP66, je zcela odolná proti rozmarům počasí, vydrží lijáky i mráz a stejně tak jí nevadí ani nánosy prachu. Její montáž na zeď je jednoduchá a k síti ji lze připojit pomocí Wi-Fi nebo ethernetového kabelu.

Videozáznamy se ukládají na microSD kartu o maximální velikosti 512 GB. Náročnější uživatelé mohou využít služby Tapo Care, která na vzdáleném úložišti bezpečně uchovává všechna data a třicetidenní historii videoklipů. Tato služba je zpoplatněna, ale prvních 30 dní si lze vyzkoušet zdarma.

Nastavení kamery, ale i její správa a ovládání probíhá prostřednictvím volně dostupné aplikace Tapo. Tu si lze v češtině i slovenštině stáhnout pro zařízení s Androidem a iOS. V aplikaci je možné sledovat živé dění, přehrávat záznamy a provádět další operace i třeba pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa a Asistent Google.

Klíčové vlastnosti kamery TP-Link Tapo C325WB:

 

  • Noční vidění ColorPro
  • Objektiv se super clonou F1,0 a velkým snímačem 1/1 79“
  • Živé zobrazení 2K QHD
  • Široké zorné pole až 127°
  • Vícestupňová detekce osob, zvířat, vozidel nebo pohybu
  • Zvukový a světelný alarm
  • Obousměrná komunikace
  • Místní nebo cloudové úložiště
  • Odolnost IP66 proti vodě a prachu
  • Připojení k síti pomocí Wi-Fi nebo kabelu

 

Bližší informace o produktech naleznete zde:TP-Link Tapo C325WB