To je gól, v BILLE jsou Mimoni!

Šest hráčů, jeden míč a sestava, která postupně vzniká při každém nákupu. Obchodní řetězec BILLA od 3. června do 18. srpna 2026 rozjíždí věrnostní kampaň s plyšovými Mimoni ve fotbalových dresech – Tomem, Stuartem, Carlem, Melem, Jerrym a Davem doplněnými o mini fotbalový míč – ze kterých si zákazníci mohou poskládat vlastní tým.

 Věrnostní kampaň s plyšovými postavičkami ve fotbalových dresech právě startuje

 Věrnostní kampaně patří v BILLE k pravidelným zákaznickým benefitům. Novinka s oblíbenými Mimoni ve fotbalových dresech na ně navazuje a přináší kolekci plyšových postaviček, které zákazníci po nasbírání nálepek získají s aplikací BILLA klub už za 99,90 Kč za plyšovou postavičku.

„Střídáme praktické kampaně s těmi, které dělají radost. Mimoni oslovují napříč generacemi a díky svému tvaru se z nich snadno stane parťák na cesty, ať už jako polštářek do auta, nebo společník na dovolenou,“ přibližuje Lucia Popíková, vedoucí týmu věrnostních programů BILLA ČR.

Nálepky lze sbírat od 3. června do 11. srpna 2026, vyzvednutí plyšových postaviček je možné až do 18. srpna 2026.

Za každých 250 Kč nákupu v prodejnách BILLA získají zákazníci jednu nálepku, kterou si nalepí na hrací kartu dostupnou na pokladnách. Po nasbírání 12 nálepek mají možnost zakoupit jednoho plyšového Mimoně za zvýhodněnou cenu 129,90 Kč, členové věrnostního programu BILLA klub pak při využití kódu v aplikaci za 99,90 Kč.

Produkty je možné zakoupit i bez sbírání nálepek, a to za plnou cenu 499,90 Kč. Více informací o kampani najdou zákazníci na www.billa.cz nebo v aplikaci BILLA klub.


BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG.

Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši téměř 38 mld. Kč (2024), s 292 prodejnami a více než 7 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí jejích vybraných privátních značek – především Vocílky a České farmy. Mezi další oblíbené privátní značky se řadí Srdce domova, Nice Bites, BILLA bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Ready, BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora.    

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku.

Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, BILLA PLUS, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. Více informací na http://www.billa.cz.