Love Island Česko & Slovensko EPI 14: Bombshell Diana na lovu. Venis ztrácí pevnou půdu pod nohama. Návrat Lua do vily, nebo jen velké romantické gesto?

Včera večer  na Voyo byla  premiéra 15. dílu reality show Love Island Česko & Slovensko 2023. Vrací se Lu do vily, nebo jde jen o velké romatické gesto pro Adrianu? Do vily míří nová bombshell – sexy modelka Petra.

 

V minulém 14. díle jste viděli příchod nové bombshell Diany.

Ta rozbíjí pár Venis – Adam a podle všeho nemá v plánu držet se ve hře při zdi. Venis se z celé situace nesvá a na Adama žárlí. Honza se nechává slyšet, že u Diany je patrné, že přišla do vily, aby lovila.  Natálii se nová bombshell vůbec nelíbí, ale sdílí s ní názor, že se Adam příliš brzy uzavřel ve vztahu s Venis. Ukazuje se, že Diana Adama už z dřívějška zná, on ale neví odkud. Srdíčka si užívají hru snog, marry, pie. Srdíčka si ve hře volí, komu dají polibek, před kým si pokleknou s prstýnkem a komu obtisknou do obličeje šlehačkový koláč. Následně si nová bombshell vybírá Adama pro rande, kde se ho ptá na jeho vztah z Venis. On říká, že je mezi nimi hlavně fyzická přitažlivost. Po recouplingu zůstává singl Adriana a podle pravidel bude muset vilu opustit. V tu chvíli se na terase ztlumují světla, začíná hrát hudba a vpovzdálí lze na balkóně rozpoznat něčí siluetu. Je to Lu? A opravdu se bude moci do vily vrátit?