Love Island Česko & Slovensko EPI 11: K čemu v noci došlo mezi Rachel a Claudem? Srdíčka si užívají sexy párové masáže a hry. Který z párů si užije v Hideaway

Včera  večer měl na Voyo premiéru 13. díl reality show Love Island Česko & Slovensko 2023, ve kterém do vily vstoupí nová bombshell Diana.

V pátečním 11. díle jste viděli, jak srdíčka mezi sebou probírají, co v dělali Rachel a Claude ve sprše.

Venis si stále není jistá vztahem s Adamem. Martin si přes počáteční nesympatie postupně nachází cestu k Natálii. Srdíčka si užila párové sexy masáže a hry. Ani jeden z nových bombshellů není v páru spokojen se svou partnerkou. Rachel a Claude spolu probírají, jak by jejich vztah mohl fungovat mimo vilu. Adriana a Martin se shodují v tom, že jejich vztah zůstane pouze na úrovni přátelství. Natálie a Martin se domlouvají na tom, že při dalším recouplingu půjdou spolu do páru. Srdíčka si užívají společnou hru, při které se dívky převlečou do sexy kostýmů policistek. Hlasování o nejstabilnější pár má hned dva vítěze: Majku a Chrise a Rachel s Claudem. Vítězové půjdou za odměnu do Hideaway. Natálie s Brunem končí v hlasování poslední, podle Natálie to není fér. Cítí zášť vůči Adrianě? 

Diana (25)

Do vily přichází pořádná dávka sexappealu a sebevědomí! Vášnivá a prostořeká umělkyně na volné noze, původem z Bardejova, je jednoznačně nejsebevědomější ženou, která do vily přichází. Její nejvýraznější vlastností je tvrdohlavost a chce mít za každou cenu poslední slovo. Vždy má svůj názor a nebojí se ho prezentovat. Její ctižádostivost se odráží i v hledání partnera. Pokud najde muže svých snů, udělá pro jeho získání cokoli. Temperamentní dívka z východního Slovenska vystudovala herectví, což ve vile rozhodně nebude na škodu. Za sebou má také několik vážných vztahů. Podaří se jí na Love Islandu najít lásku svého života?