Na ministerstvu zdravotnictví dnes proběhlo jednání strategické skupiny pro personální stabilizaci resortu zdravotnictví. Součástí jednání bylo představení dotazníku s názvem “Ženy ve zdravotnictví” a jeho průběžných výsledků.