Dopravní podnik hl. m. Prahy začne od soboty 21. ledna 2023 ve stanici metra Nádraží Holešovice na lince C s přestavbou stávající zdvihací plošiny na plnohodnotný a kapacitní výtah. Stavební práce potrvají do června letošního roku a vyžádají si maximálně tři víkendová omezení v podobě uzavření severního vestibulu stanice. To první bude o nadcházejícím víkendu. Po celou sobotu 21. ledna a neděli 22. ledna bude pro vstup či výstup do/z metra na Nádraží Holešovice uzavřen severní vestibul stanice. Cestujícím bude k dispozici jižní vestibul stanice, který vede do Plynární ulice. Podchod k vlakovému nádraží bude otevřen a přístupný pouze u uliční úrovně.
Read More