Top news

metru na Nádraží Holešovice DPP

V metru na Nádraží Holešovice DPP vybuduje výtah, od léta bude stanice plně bezbariérová

Dopravní podnik hl. m. Prahy začne od soboty 21. ledna 2023 ve stanici metra Nádraží Holešovice na lince C s přestavbou stávající zdvihací plošiny na plnohodnotný a kapacitní výtah. Stavební práce potrvají do června letošního roku a vyžádají si maximálně tři víkendová omezení v podobě uzavření severního vestibulu stanice. To první bude o nadcházejícím víkendu. Po celou sobotu 21. ledna a neděli 22. ledna bude pro vstup či výstup do/z metra na Nádraží Holešovice uzavřen severní vestibul stanice. Cestujícím bude k dispozici jižní vestibul stanice, který vede do Plynární ulice. Podchod k vlakovému nádraží bude otevřen a přístupný pouze u uliční úrovně.

Read More