Dukla Jihlava snižuje cenu permanentních vstupenek

Sleva na nákup nové celosezónní permanentky činí 300 Kč a bude uplatněna při předložení a odevzdání permanentky na uplynulý ročník. Také letos dostanou fanoušci k rizikové permanentce dárek – tentokrát kšiltovku s logem Dukly.

 

Ceník permanentních vstupenek na sezonu Chance Ligy 2020/2021 dozná změn. Fanoušci si budou moct nakoupit permanentky za nižší cenu než v předešlé sezoně. Držitelé celosezonních (rizikových) permanentních vstupenek z uplynulého ročníku budou zároveň moct využít slevu, jelikož kvůli zrušení play-off 2020 přišli minimálně o dva domácí zápasy. 

JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ

Cena jednorázového vstupného pro novou sezonu zůstává stejná. Vstupenka na sezení bude stát 140 Kč/zápas, vstupenka na jeden zápas na stání bude o 30 Kč nižší. „Vedení Dukly Jihlava zvažovalo snížení ceny jednorázových vstupenek, ale po dohodě s valnou hromadou statutárního města Jihlavy (majitele klubu) se obě strany rozhodly, že cena – vzhledem k náročným finančním krokům a úkolům, které klub čekají – zůstane stejná,“ stojí v tiskové zprávě HC Dukla Jihlava k ceníku na novou sezonu. „Vedení města si velmi váží rozsahu i způsobu, jakým fanoušci podporují Duklu a její činnost, a tak se velmi podrobně zabývalo i možností snížení ceny jednorázových vstupenek. Bohužel v současné problematické době, kdy naopak dochází k mnohým zdražením se rozhodlo zachovat ceny těchto vstupenek na stejné výši. Město Jihlavu čeká, především kvůli pandemii koronaviru, ekonomicky velmi náročný rok.  Také bude pokračovat příprava výstavby nové multifunkční CZ LOKO Arény a následné finančně náročné stěhování na zimní stadion do Pelhřimova. Věříme, že si tyto skutečnosti uvědomují i fanoušci a úkoly, které čekají Duklu i statutární město Jihlavu podpoří svým přístupem i oni,“ komentuje za vedení města náměstek primátorky Petr Ryška.

 

Jednorázové vstupné /dospělí/stání                                                   110,– Kč vč. DPH

Jednorázové vstupné /dospělí/sezení                                                 140,– Kč vč. DPH

Jednorázové vstupné přípravné utkání /dospělí/stání                            80,– Kč vč. DPH

Jednorázové vstupné přípravné utkání /dospělí/sezení                          80,– Kč vč. DPH

Jednorázové vstupné /děti do 130cm/stání                                          30,– Kč vč. DPH

Jednorázové vstupné /děti do 130cm/sezení                                      140,– Kč vč. DPH

Jednorázové vstupné přípravné utkání /děti do 130cm/stání                 20,– Kč vč. DPH

Jednorázové vstupné přípravné utkání /děti do 130cm/sezení               20,– Kč vč. DPH

 

PERMANENTNÍ VSTUPNÉ

Snížila se naopak cena permanentních vstupenek, ať už na základní část nebo na celou sezonu. V základní části odehraje Dukla minimálně 26 – 27 zápasů dle toho, jakou část nadstavby bude hrát. Cena permanentek na dlouhodobou část Chance Ligy 2020/2021 je 3200 Kč na stání a 2500 Kč na sezení (v obou případech o 200 Kč nižší oproti předešlé sezoně). Stejné snížení se týká i celosezonních permanentek (tzv. rizikových permanentek), které zahrnují dlouhodobou část a play-off, tedy platí až do posledního domácího zápasu sezony.

 

Majitelé celosezonní permanentky nejenže ušetří nejvíce (viz. výpočty níže), ale zároveň obdrží dárek. V uplynulých sezonách dostávali fanoušci k celosezonnímu vstupnému šálu s motivy postupu do extraligy nebo mottem opětovného návratu do nejvyšší soutěže, loni byl bonusem kulich v dukáckých barvách. Ani letos nezůstanou celosezonní permanentkáři zkrátka, mohou se totiž těšit na kšiltovku s motivy Dukly Jihlava.

 

KOMPENZACE ZA ZRUŠENÝ ROČNÍK

Držitelé celosezonního permanentního vstupného (tzv. rizikové permanentky) byli kvůli zrušení předešlého ročníku Chance Ligy ochuzeni minimálně o dva domácí zápasy. Dukla totiž měla odehrát minimálně dva domácí zápasy předkola play-off proti Porubě a za stavu 1:1 na zápasy měla dobrou výchozí pozici pro postup do čtvrtfinále (kde by odehrála minimálně další dva domácí zápasy). Fanoušci, kteří mají stále celosezonní permanentku na loňskou sezonu, dostanou po jejím předložení a odevzdání slevu 300 Kč na koupi nové celosezonní permanentky. „Slíbili jsme fanouškům kompenzaci za nedohraný ročník. I když mám informace, že toho nechtějí využít, tak to vnímám jako jejich rozhodnutí. My chceme slib dodržet, a proto je schválena sleva, kterou při odevzdání loňské rizikové permanentky mohou (ale nemusí) využít při nákupu nové rizikové permanentky,“ říká jednatel klubu Bedřich Ščerban.

 

SITUACE OHLEDNĚ KORONAVIRU COVID-19

Vzhledem k aktuální situaci ohledně pandemie koronaviru a vzniku nových ohnisek nákazy není možné v současné době odhadovat nařízení ohledně počtu diváků na zimních stadionech. Zejména pro zahájení soutěžního ročníku Chance Ligy 2020/2021. Pokud nastanou vládní opatření týkající se omezení počtu návštěvníků na zimních stadionech, resp. další opatření (rozestupy apod.), budou mít přednostní právo vstupu na zápasy Dukly Jihlava majitelé permanentních vstupenek.

 

Informace ohledně termínů předprodeje permanentních vstupenek zveřejní klub ihned, jakmile to bude možné – opět z důvodu koronavirové situace. Již nyní je jasné, že permanentní vstupenky nebudou zahrnovat vstupné na přípravné zápasy. Držitelům permanentek z uplynulé sezony budou jejich místa rezervována minimálně do 31.8.2019, ovšem tato doba se může prodloužit až do prvního domácího zápasu.

 

DRUHY PERMANENTNÍCH VSTUPENEK:

Permanentní vstupné varianta I., zahrnující základní část (dlouhodobou část) sezony 2019/2020, tzn. 25 domácích zápasů:

Permanentní vstupenka základní část /dospělý/ stání                    2.500,– Kč vč. DPH

Permanentní vstupenka základní část /dospělý/sezení                  3.200,– Kč vč. DPH

Permanentní vstupenka základní část /děti do 130cm/stání       690,– Kč vč. DPH

Permanentní vstupenka základní část /děti do 130cm sezení       3.200,– Kč vč. DPH

 

Příklad: Příklad: Pokud si dospělý návštěvník koupí permanentku na sezení na základní část, ušetří oproti jednorázovému vstupnému 580 Kč (počítáno pro 27 zápasů x 140 Kč je 3780 Kč oproti 3200 Kč za permanentku na základní část na sezení). Navíc dostane dárek v podobě kšiltovky v hodnotě 250 Kč. Celková úspora bude tedy 830 Kč.

 

Permanentní vstupné rizikové, zahrnující základní část (dlouhodobou část) sezony 2019/2020 + play-off (tedy do posledního zápasu Dukly v sezoně):

Permanentní vstupenka riziková varianta I. + play-off /dospělý/stání                    3.600,– Kč vč. DPH

Permanentní vstupenka riziková varianta I. + play-off /dospělý/sezení                   4.400,– Kč vč. DPH

Permanentní vstupenka riziková varianta I. + play-off /děti do 130cm/stání        890,– Kč vč. DPH

Permanentní vstupenka riziková varianta I. + play-off /děti do 130cm/sezení     4.400,– Kč vč. DPH

 

Příklad: Pokud si dospělý návštěvník koupí permanentku rizikovou a klub se dostane do finále Chance Ligy (např. maximálním počtem: čtvrtfinále 4 domácí zápasy, semifinále 4 domácí zápasy a finále 4 domácí zápasy), ušetří fanoušek minimálně 1310 Kč. (Výpočet pro 27 zápasů základní části a 12 zápasů play-off, kde se navíc cena jednorázové vstupenky může zvýšit, tedy celkem 39 zápasů x 140 Kč = 5460 Kč + čepice za 250 Kč je dohromady 5710 Kč oproti ceně 4400 Kč za rizikovou permanentku na sezení).