VÝSLEDKY – Akademické mistrovství ČR v halové atletice jednotlivců 2022

VÝSLEDKY – Akademické mistrovství ČR v halové atletice jednotlivců 2022

disciplina kategorie faze fp poradi jmeno narozen oddil vykon
1500 m  
1500 m Ž 1 Suráková Anna 2000 ZČU Plzeň 4:48.22
1500 m Ž 2 Rašková Iveta 1998 UK 1.LF Praha 4:48.42
1500 m Ž 3 Matějková Jana 1999 ČZU Praha 4:48.88
1500 m Ž 4 Žáková Anita 2000 ČZU Praha 4:51.38
1500 m Ž 5 Zápotočná Sophia 2000 MU Brno 4:53.18
1500 m Ž 6 Lampová Barbora 1995 ČZU Praha 4:57.26
1500 m Ž 7 Surkova Polina 2001 UK LF Plzeň Praha 5:08.45
1500 m Ž 8 Doležalová Dagmar 2001 VUT Brno 5:19.89
1500 m Ž MS Svobodová Barbora 2004 Mimo soutěž 4:50.48
1500 m Ž MS Macharáčková Anna 2005 Mimo soutěž 4:56.99
  400 m
400 m Ž běh 1 1 Vondrová Lada 1999 UHK Hradec Králové 53.78
400 m Ž běh 1 2 Pírková Marcela 1996 VUT Brno 54.94
400 m Ž běh 1 3 Bisová Nikola 2002 ČVUT Praha 57.51
400 m Ž běh 1 4 Potůčková Alžběta 1995 UK FTVS Praha 70.48
400 m Ž běh 2 1 Petrásková Veronika 2000 UK FTVS Praha 58.61
400 m Ž běh 2 2 Pokorná Kristýna 2001 ČVUT Praha 62.85
400 m Ž běh 3 1 Cymbálová Zuzana 2001 ČVUT Praha 58.43
400 m Ž běh 3 2 Čechová Eliška 2001 ČVUT Praha 59.22
400 m Ž běh 3 3 Přibylová Nicole 2002 UK PF Praha 67.30
60 m
60 m Ž běh 1 1 Dvořáková Barbora 1997 UK PřF Praha 07.53
60 m Ž běh 1 2 Pírková Marcela 1996 VUT Brno 07.65
60 m Ž běh 1 3 Vondrová Lada 1999 UHK Hradec Králové 07.66
60 m Ž běh 1 4 Kvasničková Pavla 2001 UPa Pardubice 07.71
60 m Ž běh 1 5 Píchalová Barbara 2002 ZČU Plzeň 07.84
60 m Ž běh 1 6 Ježková Nikola 2001 VŠE Praha 07.89
60 m Ž běh 2 1 Frontzová Kamila 2001 UK FTVS Praha 07.68
60 m Ž běh 2 2 Dufková Linda 2001 VŠTVSPalestra Praha 07.78
60 m Ž běh 2 3 Staňková Klára 2000 UJEP Ústí nad Labem 07.87
60 m Ž běh 2 4 Průšová Linda 1999 VŠCHT Praha 07.92
60 m Ž běh 2 5 Poláčková Kateřina 2001 UJEP Ústí nad Labem 08.54
60 m Ž běh 2 6 Stravoravdi Marieta 2002 UK FTVS Praha 08.83
60 m Ž běh 3 1 Holubcová Jana 2000 UK FTVS Praha 08.02
60 m Ž běh 3 2 Brádlerová Adéla 2001 ČVUT Praha 08.20
60 m Ž běh 3 3 Bažoutová Klára 2002 VŠE Praha 08.30
60 m Ž běh 3 4 Žitná Venuše 1998 UJEP Ústí nad Labem 08.39
60 m Ž běh 3 5 Krause Veronika 1997 UK FTVS Praha 08.70
60 m Ž běh 3 6 Potůčková Alžběta 1995 UK FTVS Praha 08.86
  60 m př.
60 m př. Ž běh 1 1 Minářová Pavlína 1999 UP Olomouc 08.59
60 m př. Ž běh 1 2 Dufková Linda 2001 VŠTVSPalestra Praha 08.61
60 m př. Ž běh 1 3 Píchalová Barbara 2002 ZČU Plzeň 08.74
60 m př. Ž běh 1 4 Frontzová Kamila 2001 UK FTVS Praha 08.76
60 m př. Ž běh 1 5 Kvasničková Pavla 2001 UPa Pardubice 08.99
60 m př. Ž běh 1 6 Harasimová Petra 1997 UK FTVS Praha 09.07
60 m př. Ž běh 2 1 Nikodemová Nela 2001 JU České Budějovice 08.87
60 m př. Ž běh 2 2 Maštalířová Emma 2000 ČVUT Praha 09.14
60 m př. Ž běh 2 3 Kotková Daniela 2002 UK FTVS Praha 09.45
60 m př. Ž běh 2 4 Treglerová Michaela 1999 UK FTVS Praha 10.34
60 m př. Ž běh 3 1 Bažoutová Klára 2002 VŠE Praha 09.11
60 m př. Ž běh 3 2 Plocová Nikola 1999 MU Brno 09.28
60 m př. Ž běh 3 3 Stravoravdi Marieta 2002 UK FTVS Praha 10.85
800 m
800 m Ž běh 1 1 Vondrová Lada 1999 UHK Hradec Králové 2:09.54
800 m Ž běh 1 2 Suráková Anna 2000 ZČU Plzeň 2:09.55
800 m Ž běh 1 3 Petržilková Tereza 1993 UK FTVS Praha 2:14.20
800 m Ž běh 1 Hluchá Vendula 1997 VŠB – TU Ostrava DNF
800 m Ž běh 2 1 Folková Denisa 2001 TU Liberec 2:14.52
800 m Ž běh 2 2 Čechová Lenka 2001 ČVUT Praha 2:16.00
800 m Ž běh 2 3 Jonášová Tereza 1998 ZČU Plzeň 2:18.01
800 m Ž běh 2 4 Sásová Katrin 1998 UP Olomouc 2:22.87
800 m Ž běh 2 5 Fiantová Sabina 2002 MU Brno 2:29.63
dálka
dálka Ž 1 Suchá Linda 2001 ZČU Plzeň 6.09
dálka Ž 2 Maštalířová Emma 2000 ČVUT Praha 5.94
dálka Ž 3 Dvořáková Barbora 1997 UK PřF Praha 5.90
dálka Ž 4 Nikodemová Nela 2001 JU České Budějovice 5.58
dálka Ž 5 Frontzová  Kamila 2001 UK FTVS Praha 5.52
dálka Ž 6 Bažoutová Klára 2002 VŠE Praha 5.33
dálka Ž 7 Klímová Barbora 1997 MU Brno 5.28
dálka Ž 8 Krupicová Lucie 2001 MENDELU Brno 5.09
dálka Ž 9 Kotková Daniela 2002 UK FTVS Praha 4.99
dálka Ž 10 Treglerová Michaela 1999 UK FTVS Praha 4.77
dálka Ž 11 Potůčková Alžběta 1995 UK FTVS Praha 4.45
dálka Ž 12 Krause Veronika 1997 UK FTVS Praha 4.26
dálka Ž Valíková Kateřina 2002 UP Olomouc NM
koule 4kg
koule 4kg Ž 1 Korečková Adéla 1997 UK FHS Praha 13.86
koule 4kg Ž 2 Bártová Veronika 1998 UK PedF Praha 13.25
koule 4kg Ž 3 Vargová Leona 1999 MU Brno 13.00
koule 4kg Ž 4 Žitná Venuše 1998 UJEP Ústí nad Labem 12.34
koule 4kg Ž 5 Brůhová Karla 2000 UK FTVS Praha 12.04
koule 4kg Ž 6 Richterová Agáta 2001 UK FF Praha 11.27
koule 4kg Ž 7 Kůtová Kamila 2002 JU České Budějovice 10.67
koule 4kg Ž 8 Tenklová Renáta 2001 ČVUT Praha 10.06
trojskok
trojskok Ž 1 Suchá Linda 2001 ZČU Plzeň 13.13
trojskok Ž 2 Průšová Linda 1999 VŠCHT Praha 12.40
trojskok Ž 3 Harasimová Petra 1997 UK FTVS Praha 12.25
trojskok Ž 4 Hromadníková Tereza 1999 MENDELU Brno 11.84
trojskok Ž 5 Nikodemová Nela 2001 JU České Budějovice 11.81
trojskok Ž 6 Klímová Barbora 1997 MU Brno 11.61
trojskok Ž 7 Krupicová Lucie 2001 MENDELU Brno 11.49
trojskok Ž 8 Valíková Kateřina 2002 UP Olomouc 11.34
trojskok Ž 9 Burianová Lenka 2000 MU Brno 11.09
trojskok Ž 10 Sabadosh Anastasiya 1997 UK FSV Praha 10.74
trojskok Ž 11 Brádlerová Adéla 2001 ČVUT Praha 10.47
tyč
tyč Ž 1 Švábíková Amálie 1999 UK FTVS Praha 4.22
tyč Ž 2 Pražáková Zuzana 1997 ČZU Praha 4.12
tyč Ž 3 Pöschlová Nikola 1998 UK 1.LF Praha 3.92
výška
výška Ž 1 Hrubá Michaela 1998 UK FTVS Praha 1.80
výška Ž 2 Gavendová Nikola 2000 ČZU Praha 1.75
výška Ž 3 Cymbálová Zuzana 2001 ČVUT Praha 1.70
výška Ž 4 Burajová Patricie 1999 UK 1.LF Praha 1.65
výška Ž Pešová Denisa 2001 NC Praha NM
disciplina kategorie faze fp poradi jmeno narozen oddil vykon
 
1500 m
1500 m M běh 1 1 Kotyza Daniel 2000 MU Brno 4:00.65
1500 m M běh 1 2 Kunčický Jan 1999 ČVUT Praha 4:01.23
1500 m M běh 1 3 Málek Jan 2001 TU Liberec 4:02.43
1500 m M běh 1 4 Šebo Jan 2002 ZČU Plzeň 4:03.67
1500 m M běh 1 5 Sasyn René 2000 ČVUT Praha 4:06.95
1500 m M běh 1 6 Galáč Vojtěch 1996 TU Liberec 4:12.69
1500 m M běh 1 7 Krýsl Lukáš 1999 ZČU Plzeň 4:12.96
1500 m M běh 1 MS Janis Mach 2002 Mimo soutěž 4:10.60
1500 m M běh 2 1 Žáčik Peter 1999 ČVUT Praha 4:09.29
1500 m M běh 2 2 Studnička Ondřej 2002 VUT Brno 4:12.11
1500 m M běh 2 3 Pazourek Petr 2000 MU Brno 4:18.06
1500 m M běh 2 4 Fiala Vítek 2000 ZČU Plzeň 4:25.97
1500 m M běh 2 5 Kašpar Filip 1998 JU České Budějovice 4:32.70
1500 m M běh 2 6 Šmída Jan 1999 UP Olomouc 4:38.26
1500 m M běh 2 7 Paleček Ondřej 2001 VŠE Praha 4:42.50
1500 m M běh 2 8 Svoboda Roman 2002 UK FTVS Praha 4:50.14
 
400 m
400 m M běh 1 1 Kabyš Daniel 2000 ZČU Plzeň 49.51
400 m M běh 1 2 Šebík Lukáš 2000 UK FTVS Praha 49.64
400 m M běh 1 3 Le Viet Tung 2000 UK FTVS Praha 53.82
400 m M běh 1 4 Štrobl Martin 2002 ZČU Plzeň 61.16
400 m M běh 2 1 Ornst Martin 2001 UK FTVS Praha 50.26
400 m M běh 2 2 Vojtáš Nicolas 2000 OU Ostrava 50.31
400 m M běh 2 3 Tran Kim 1999 MUP Praha 56.46
400 m M běh 3 1 Přibyl Lukáš 2000 VŠE Praha 50.53
400 m M běh 3 2 Větrovský Lukáš 1999 UK FTVS Praha 50.62
400 m M běh 4 1 Drštička David 2000 UTB Zlín 52.78
400 m M běh 4 2 Havelka Dalibor 2000 UK FTVS Praha 58.08
 
60 m  
60 m M běh 1 1 Tláskal Tomáš 2001 VŠE Praha 07.06
60 m M běh 1 2 Ayeni David 2002 UK PřF Praha 07.29
60 m M běh 1 3 Štrobl Martin 2002 ZČU Plzeň 07.44
60 m M běh 2 1 Šebík Lukáš 2000 UK FTVS Praha 07.01
60 m M běh 2 2 Záruba Otakar 1999 OU Ostrava 07.06
60 m M běh 2 3 Pospíšil Ondřej 1999 UP Olomouc 07.07
60 m M běh 2 4 Páník Marek 2001 UK LF Plzeň Praha 07.12
60 m M běh 2 5 Ullmann Jan 2000 ZČU Plzeň 07.20
60 m M běh 3 1 Kabyš Daniel 2000 ZČU Plzeň 07.12
60 m M běh 3 2 Kellermann Sebastian 2000 UP Olomouc 07.37
60 m M běh 3 3 Drštička David 2000 UTB Zlín 07.39
60 m M běh 3 4 Havelka  Dalibor 2000 UK FTVS Praha 07.42
60 m M běh 4 1 Ornst Martin 2001 UK FTVS Praha 07.22
60 m M běh 4 2 Mautner Jan 2001 UP Olomouc 07.29
60 m M běh 4 3 Lumpe Martin 1995 ČZU Praha 07.39
60 m M běh 4 4 Nguyen  Ngoc Thach 2001 ČVUT Praha 07.42
60 m M běh 4 5 Mareček Jakub 2002 VŠE Praha 07.52
60 m M běh 5 1 Trafina Jakub 2001 ČVUT Praha 07.35
60 m M běh 5 2 Větrovský Lukáš 1999 UK FTVS Praha 07.38
60 m M běh 5 3 Tran Kim 1999 MUP Praha 07.57
60 m M běh 5 4 Pavinger Matěj 2000 VŠE Praha 07.58
60 m M běh 6 1 Mareček Denis 1999 UK FTVS Praha 07.54
60 m M běh 6 2 Kadlec Aleš 1998 ČVUT Praha 07.57
60 m M běh 6 3 Le Viet Tung 2000 UK FTVS Praha 07.81
 
60 m př.  
60 m př. M běh 1 1 Stráský Vilém 1999 MU Brno 08.06
60 m př. M běh 1 2 Zedníček Jiří 2001 VŠB – TU Ostrava 08.16
60 m př. M běh 1 3 Páník Marek 2001 UK LF Plzeň Praha 08.20
60 m př. M běh 1 4 Kret Marek 2001 VŠB – TU Ostrava 08.24
60 m př. M běh 1 5 Holý David 1998 ČVUT Praha 08.32
60 m př. M běh 2 6 Vojtek Jan 1999 OU Ostrava 08.51
60 m př. M běh 2 6 Mareček Jakub 2002 VŠE Praha 08.51
60 m př. M běh 2 8 Pospíšil Kryštof 2000 UK FTVS Praha 08.52
60 m př. M běh 2 12 Beneš David 1991 UP Olomouc 09.06
60 m př. M běh 2 13 Krejča Pavel 1993 UK PedF Praha 09.58
60 m př. M běh 3 9 Valach Václav 2001 VŠB – TU Ostrava 08.55
60 m př. M běh 3 10 Trafina Jakub 2001 ČVUT Praha 08.59
60 m př. M běh 3 11 Kadlec Aleš 1998 ČVUT Praha 09.05
 
800 m
800 m M 1 Kotyza Daniel 2000 MU Brno 1:56.55
800 m M 2 Hájek Vojtěch 1998 UHK Hradec Králové 1:59.11
800 m M 3 Kalous Jan 1998 UPa Pardubice 2:00.21
800 m M 4 Janeček Jiří 2001 ČVUT Praha 2:00.52
800 m M 5 Krsek Matěj 2000 ČZU Praha 2:13.32
800 m M MS Plaček Tadeáš 2003 Mimo soutěž 1:57.25
 
dálka
dálka M 1 Kopecký Ondřej 1998 UK FTVS Praha 7.05
dálka M 2 Záruba Otakar 1999 OU Ostrava 6.81
dálka M 3 Kellermann Sebastian 2000 UP Olomouc 6.68
dálka M 4 Moucha Robert 2001 UK 2.LF Praha 6.59
dálka M 5 Sivila Siddartha Humberto 2000 UK FTVS Praha 6.43
dálka M 6 Lumpe Martin 1995 ČZU Praha 6.12
dálka M 7 Nguyen Ngoc Thach 2001 ČVUT Praha 6.03
dálka M 8 Mautner Jan 2001 UP Olomouc 5.82
dálka M 9 Krejča Pavel 1993 UK PedF Praha 5.62
dálka M Štogl Ondřej 1998 ČVUT Praha NM
 
koule 7,26kg  
koule 7,26kg M 1 Héža Jakub 2000 UP Olomouc 16.67
koule 7,26kg M 2 Forejt Jakub 2000 ČZU Praha 16.49
koule 7,26kg M 3 Forejt Michal 2000 ČZU Praha 16.27
koule 7,26kg M 4 Plašil Petr 1999 TU Liberec 16.08
koule 7,26kg M 5 Krejča Pavel 1993 UK PedF Praha 13.53
koule 7,26kg M 6 Stráský Vilém 1999 MU Brno 13.38
koule 7,26kg M 7 Groček Jan 2000 ČZU Praha 13.03
koule 7,26kg M 8 Osolsobě Jiří 2001 VUT Brno 12.84
koule 7,26kg M 9 Moses Oto 2001 ČVUT Praha 12.40
koule 7,26kg M 10 Pešťák Tomáš 2000 VŠE Praha 12.33
koule 7,26kg M Kopecký Ondřej 1998 UK FTVS Praha NM
 
trojskok  
trojskok M 1 Pospíšil Kryštof 2000 UK FTVS Praha 14.10
trojskok M 2 Sivila Siddartha Humberto 2000 UK FTVS Praha 14.01
trojskok M 3 Hlaváč Denis 2000 UK PřF Praha 13.97
trojskok M 4 Beneš David 1991 UP Olomouc 13.29
trojskok M 5 Stach Tomáš 2001 OU Ostrava 12.60
 
tyč
tyč M 1 Holý David 1998 ČVUT Praha 4.82
tyč M 2 Vaněk Martin 2001 VŠB – TU Ostrava 4.72
tyč M 3 Gysel Dominik 2002 ČVUT Praha 4.12
tyč M Hajzler Sebastian 2001 ČVUT Praha NM
 
výška  
výška M 1 Peřich Marek 1998 ČZU Praha 2.05
výška M 2 Rybák Adam 2001 VŠE Praha 2.00
výška M 3 Říha Vojtěch 1999 SVŠES Praha 2.00
výška M 4 Vojtek Jan 1999 OU Ostrava 2.00
výška M 5 Laube Tomáš 2001 UK MFF Praha 1.90
výška M 5 Holoubek Lukáš 1999 ČVUT Praha 1.90
výška M 6 Beneš David 1991 UP Olomouc 1.90
výška M 7 Stráský Vilém 1999 MU Brno 1.85

praha-strahov 10.1.2022 – výsledky

YouTube
Share