Lešení ve velkém sále Fantovy budovy pražského hlavního nádraží už je kompletní a probíhají restaurátorské práce bohaté štukové výzdoby. V některých místech pokračuje dodatečný průzkum. Ve sloupovém sále se pokládala první vrstva podlahy. Sdílejte:Tweet Tisk (Otevře se v novém okně) Tisknout Sdílet na WhatsApp (Otevře se v novém okně) WhatsApp Další Sdílet na Threads (Otevře se v novém okně) Threads Související