Vážná dopravní nehoda na Strakonické skončila včera tragicky
ZZS HMP :
- K vážné DN na Strakonické ven z Prahy vyrazil lékař, IP, letecká a dvě RZP. Podle prvotních informací z volání by na místě měli být 4 zranění, dva z toho vážně.
- Dva zranění muži jsou v kritickém stavu, u obou dvou nyní záchranáři bojují o jejich život, oba dva resuscitují. Dvě ženy jsou při vědomí a utrpěly středně závažná poranění.
- O život obou mužů jsme bojovali více než půl hodiny. Následkem nehody utrpěli velmi vážná poranění, proto se nám bohužel boj vyhrát nepodařilo…dvě ženy ve věku 58 a 79 let jsme převezli do FNM. Obě měly pohmožděný hrudník, starší navíc úraz zápěstí.
Dopoledne jsme řešili smrtelnou DN na Strakonické ulici, při které zemřeli dva lidé a dva byli těžce zraněni. Je nám líto dalších zmařených lidských životů na silnici! Líto nám ale není řidičů, kteří si nehodu natáčeli na telefony. Na místě jsme jim dali 4 pokuty za 4 tisíce. pic.twitter.com/C8SLRLMjS5
— Policie ČR (@PolicieCZ) May 20, 2021
POLICIE ČR :
Dopoledne jsme řešili smrtelnou DOPRAVNÍ NEHODU na Strakonické ulici, při které zemřeli dva lidé a dva byli těžce zraněni.
Je nám líto dalších zmařených lidských životů na silnici! Líto nám ale není řidičů, kteří si nehodu natáčeli na telefony. Na místě jsme jim dali 4 pokuty za 4 tisíce.
K vážné DN na Strakonické ven z Prahy vyrazil lékař, IP, letecká a dvě RZP. Podle prvotních informací z volání by na místě měli být 4 zranění, dva z toho vážně. Prosím, nechávejte nám záchranářskou uličku po celou dobu, je to pro nás nesmírně důležité🙏🏻 @PolicieCZ @HasiciPraha pic.twitter.com/VuLIs4b2Rz
— ZZS HMP (@zzshmp) May 20, 2021
