Umíte prohrávat? Darujte PexOesa a zjistíte to raz dva!

Kulatá pexesa od českých výtvarníků baví malé i velké. Díky click-clack krabičce přežijí klidně i na cestách a zpestří tak čas strávený s dětmi, kamarády nebo partnerem.

Vykutálená pexesa s autorskými ilustracemi nabízejí celkem 13 sérií, ze kterých si vybere každý. Edice se liší jak tématy, tak obtížností, od nejlehčích až po ty „hardcore”. Děti milují Safari zvířátka, kde nechybí lev, tygr ani tukan. Protože jsou autoři správní pejskaři, přichystali pro vás také pexeso Hafíci. Schválně, jestli mezi obrázky najdete i toho svého pejska.

PexOesa Safari zvířátka, na pexoesa.cz za 220 Kč.

Nenechte se však zmást! Zdaleka se nemusí jednat o nenáročnou hračku pro pexesové usmrkance. Pokud máte rádi výzvy a myslíte si, že umíte prohrávat, je tu pro vás edice Hardcore techno, žlutočerné geometrické tvary, kde musíte najít pozitiv a negativ. Tak co, troufáte si?

Tip: Chcete si hru ještě ztížit? Vracejte obrázek pokaždé na jiné místo!

PexOesa Hardcore Techno, na pexoesa.cz za 220 Kč.

PexOesa nabízejí v kovových cvakacích click-clack krabičkách, takže přežijí i výpravy mimo město. A to není všechno. Motivy ze všech sérií jsou původně ilustrovány v mnohem větší velikosti, takže si svůj oblíbený obrázek můžete pořídit ve větších rozměrech a pověsit na zeď signovaný autorem či autorkou. Více informací najdete na stránkách pexoesa.cz.

Že vás nebaví úmorné vyskládávání do sloupečků a řádků? Pak jsou PexOesa právě pro vás. Žádné rovnání není potřeba, prostě je vysypete na stůl a zamícháte. Chaosu se bát nemusíte, 24 dvojic najít určitě zvládnete a u osobitých obrázků se navíc i pobavíte.

 PexOesa Hafíci, na pexoesa.cz za 220 Kč.

O PexOesech:

PexOesa jsou kulatá pexesa od českých výtvarníků. Na stránkách www.pexoesa.cz najdete aktuálně 13 různých sérií, součástí nabídky jsou také zvětšené reprodukce každého obrázku. Za PexOesy stojí členové grafického studia Fluke Atelier, kteří si první kulatá pexesa vyrobili před více než 6 lety původně pro své potěšení. PexOesa umožňují také firemní edice a velkoobchodní spolupráce B2B.