TP-Link Archer T600UB Nano: Vysokorychlostní dvoupásmový adaptér pro lepší připojení

 Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových řešení a produktů chytré domácnosti, představuje kompaktní Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zajistí flexibilní bezdrátové připojení pro všechna zařízení tak, aby fungovala s nejnovějším dvoupásmovým Wi-Fi routerem.

 

Malý pomocník pro vysokou flexibilitu

 

Adaptér přijímá Wi-Fi signály na dvou samostatných pásmech a díky podpoře technologie 256QAM dokáže výrazně zvýšit datové rychlosti. V pásmu 2,4 GHz přidá 50 Mb/s navíc, což umožňuje využití rychlosti až 200 Mb/s pro běžné používání, jako je prohlížení webu na starších zařízeních. V pásmu 5 GHz dosahuje rychlosti až 433 Mb/s, což zajistí pohodlné streamování v HD kvalitě či hraní online her bez zpoždění.

 

Díky miniaturnímu elegantnímu designu stačí adaptér zapojit do libovolného USB portu počítače nebo laptopu a uživatelé mohou ihned objevovat jeho přednosti ať už na cestách, nebo doma. Samotná instalace i nastavení zařízení je snadné a intuitivní. Bezpečnost bezdrátového připojení zajišťují šifrovací standardy WPA/WPA2/WPA3.

 

Bluetooth až pro sedm zařízení

 

Uživatelům starších zařízení bez Bluetooth přijde vhod i integrace této technologie přímo v adaptéru. Po připojení do USB portu počítače nebo laptopu lze bezdrátově používat až sedm zařízení, například Bluetooth sluchátka, tiskárnu, myš, klávesnici, chytrý telefon nebo herní ovladače.

 

Klíčové vlastnosti adaptéru TP-Link Archer T600UB Nano:

 

  • Vysokorychlostní dvoupásmová Wi-Fi s rychlostí až 633 Mb/s (433 Mb/s v pásmu 5 GHz, 200 Mb/s v pásmu 2,4 GHz)
  • Podpora Wi-Fi 5
  • Bluetooth 4.2
  • Nano design pro trvalé připojení v USB
  • Pokročilé zabezpečení bezdrátové sítě pomocí standardů WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3-SAE
  • Operační systém Windows 11/10/8.1/8/7 pro Wi-Fi
  • Operační systém Windows 11/10/8.1/7 pro Bluetooth

 

Bližší informace o produktu naleznete zde:TP-Link Archer T600UB Nano


O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů a řešení pro smart home dostupných ve více než 100 zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 5G routery, VDSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche i produkty a senzory pro chytrou domácnost, pro řízení spotřebičů i sledování elektrické energie. Další informace naleznete na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support.cz@tp-link.com. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonních číslech +420 212 812 622 pro ČR a +421 233 006 532 pro SR.