Partnerství společností HP a Google při zavádění projektu Starline, který přinese autentičtější komunikaci na dálku

 

  • HP navazuje partnerství se společností Google, budou spolupracovat na spuštění projektu Starline
  • Cílem HP je dodávat špičkové komunikační technologie pro co nejvěrnější zážitek při hybridním způsobu práce

Spojení přinese novou generaci komunikačních zařízení pro realističtější online spojení

 HP navazuje partnerství se společností Google, obě společnosti budou spolupracovat na spuštění projektu Starline. Starline je průlomová komunikační technologie společnosti Google, která nabízí skutečně realistický zážitek z komunikace na dálku. HP bude dodávat špičkové komunikační technologie pro co nejvěrnější zážitek při hybridním způsobu práce. S využitím pokroku v oblasti umělé inteligence, 3D zobrazování a dalších technologií vytvoří Starline jedinečnou, realistickou interakci, která působí více jako společné setkání v jedné místnosti než pouze jako běžný videohovor.

Společnost HP navázala s Googlem partnerství, aby zákazníkům poskytla technologie, s jejichž pomocí budou moci využívat Starline naplno. „Jsme nadšeni, že se můžeme podělit o to, že ve spolupráci se společností Google začneme v roce 2025 komercializovat zážitek Starline se zaměřením na propojení distribuovaných týmů a jednotlivců na pracovišti,“ uvedl Alex Cho, prezident divize Personal Systems společnosti HP Inc.

„Jsme hrdí na to, že můžeme být partnery společnosti Google při uvádění této technologie na trh a využívat sílu umělé inteligence k utváření budoucnosti spolupráce.“

Konec nedostatků online komunikace

V době hybridního způsobu práce stále častěji narážíme na bariéry v online komunikaci, například chybějící řeč těla. Značnou část významů a emocí přitom sdělujeme právě prostřednictvím gestikulace a postoje. Pro autentickou komunikaci v hybridním prostředí je důležité poskytovat věrný a komplexní přenos, který bude zachycovat veškeré aspekty komunikace.

Díky expertním znalostem v oblasti výpočetní techniky v kombinaci s investicemi do řešení pro spolupráci od společnosti Poly je společnost HP dobře vybavena k tomu, aby dodávala hardware potřebný pro tento nový a inovativní zážitek. Silná partnerství v oblasti komunikace, audiovizuálních technologií a spolupráce spolu s prodejní silou globální společnosti pomohou přinést jedinečnou zkušenost Starline více lidem po celém světě.

Příspěvek na blogu společnosti Google o partnerství si můžete přečíst zde.


 

O společnosti HP

Společnost HP Inc. (NYSE: HPQ) je celosvětovým lídrem v oblasti technologií a tvůrcem řešení, která umožňují lidem realizovat jejich nápady a zabývat se věcmi, na nichž jim záleží nejvíc. Společnost HP působí ve více než 170 zemích světa a nabízí širokou škálu inovativních a udržitelných zařízení, služeb a předplatitelských programů pro osobní počítače, běžný i 3D tisk, hybridní práci, hraní her a další.

Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com.