Láskou ke kávě to začíná – ale zdaleka nekončí.

Přesně takto začala dnes zkušená baristka Dita Hanudelová, před 15ti lety když se poprvé naučila v gastronomii nosit talíře a dnes je její velkou vášní a koníčkem káva a vše co se kolem ní děje. Prošla si několika kurzama a školením a dále se snažila zdokonalovat v několika podnicich.

Příběh pokračuje 

Po několika letité praxi s kávou dostala nabídku na prodej kávy,školení personálu,ale také prodej baristického vybavení a to jí dalo také mnoha zkušenosti a zdokonalovaní samo sebe..,ale osudný den byl  když vzala tužku a papír a navrhla si vlastní projekt na Ekologickou kontejnerovou kavárnu, aby se ve svém nápadu mohla zrealizovat, pomocnou ruku ji podal architekt Karel Spurný, který se zabývá stavbou z lodních kontejneru.

Tato práce ji zabrala dost dlouho dobu,ale nakonec se projekt dotáhl dokonce a veškeré úpravy byli dotaženy. Projekt se snažila Dita propagovat na crowfundingové kapani hithit,ale to boužel nevyšlo. Není ale všem dnům konec,nic se nevzdává vše má svůj čas.

Po nějaké době vznikl další nápad proč nemít svoji baristickou značku,když se u nás nic tak zajímavého neprodává..a vznikl napád na značku

Barista Crew..

Proč název Barista crew?

Je to v podstatě něco jako „baristická skupina nebo baristický gang..“ opět nelenila vzala si tužku a papír a začala si vymýšlet své logo..a dnes už má baristka Dita své trička, cestovní plecháčky, propisky a to vše mohou používat baristé při práci a nebo jen mít jako modní doplněk na cesty do práce.

Vzhledem ke svému nadšení a nasbíraných zkušenosti,které má se rohodla že vytvoří příběh nejen svůj, ale i ostatních lidí,který dělají stejnou profesi jako ona. Rozhodla vytvořit ojedinělou knihu BARISTA STORY, která vás zavede do příběhu a zkušenosti lidí ve stejné profesi. Chce ukazát ostatním lidem co vše tato práce obnáší, co je vše potřeba umět a také jak se zdokonalovat, ale tí  to nekončí..

Je tedy se opravdu na co těšit.