Kdo zaváhá, v kuchyni MasterChef Česko nežere. A kdo si vezme vepřovou hlavu?

V první venkovní výzvě nejlépe uspěl růžový tým pod vedením Joy, takže dění v kuchyni MasterChef může pozorovat z bezpečí balkonu. Na druhý tým čeká náročný úkol, ve kterém budou muset mít opravdu ostré lokty s pravidlem kdo zaváhá, nežere. 

 

„V předchozí venkovní výzvě se předvedli o něco málo horší výkon a své místo v soutěži si tak budete muset zasloužit. A každý sám za sebe. Pro jednoho z vás to bude poslední boj,” uvedl tento díl porotce Jan Punčochář a dodává: “Kuchaři si vzájemně pomáhají, ale současně mezi nimi panuje i rivalita.”

 

A to si dnes vyzkouší soutěžící na vlastní kůži.

Tentokrát mají připravený stůl se stovkou nejrůznějších surovin, které jsou vždy jen po jednom kusu. V první výzvě sedm kuchařů musí ukořistit sedm komponentů a připravit ze všech vybraných surovin lahodné jídlo. Na balkon však postoupí jen dva a ostatní musí bojovat dál. Další úkol je zase o něco těžší a pětice si musí vybrat pět potravin, ze kterých připraví další chod. Poslední výzva je určena už jen třem soutěžícím a mohou si vybrat kolik chtějí surovin.

Najde někdo odvahu vzít si třeba vepřovou hlavu nebo brzlík? Kdo se musel rozloučit se diváci dozví už ve středu 13. září ve 20:20 na TV Nova a už nyní na Voyo.

A že porota je opravdu přísná, uvidíte v ukázce, kde jeden soutěžící si vyslechne, že to je jeden z nejhorších talířů v historii MasterChef Česko.