Halové mistrovství v atletice – Toruň 2021 – ČASOVÝ POŘAD

Přinášíme  časový pořad Halové mistrovství v atletice – Toruň 2021

Den 0 – Čtvrtek 4.3.2021

 
čas
Disciplína
Kolo
český atlet
19:00 VÝŠKA M
KVALIFIKACE
 —
19:08 DÁLKA M KVALIFIKACE  —
19:15 VRH KOULÍ
KVALIFIKACE Markéta Červenková
19:30 3000m Ž ROZBĚH1  —
20:40 1500m M ROZBĚH-3 Jan Friš
20:50 1500m M ROZBĚH-4 Filip Sasínek

Den první – pátek 5.3.2021

Dopolední program

čas
Disciplína
Kolo
český atlet
10:00 60m př.
PĚTIBOJ
 —
10:11
TROJSKOK KVALIFIKACE  —
10:25

10:46

11:07

 

 

400m M

 

ROZBĚH- 2

ROZBĚH-5

ROZBĚH- 8

ŠORM Patrik

MÜLLER Vít

MASLÁK Pavel

10:20
TYČKA KVALIFIKACE  —
10:50 VÝŠKA PĚTIBOJ
 —
11:05

12:02

400m ROZBĚH-1

ROZBĚH-6

PETRŽILKOVÁ Tereza

VONDROVÁ Lada 

11:18 VRH KOULÍ KVALIFIKACE STANĚK Tomáš 
12:22 1500m ROZBĚH-1 MEZULIÁNÍKOVÁ Diana
12:18 VÝŠKA KVALIFIKACE  —
13:32 800m ROZBĚH-5 HLUCHÁ Vendula 
13:05 VRH KOULÍ PĚTIBOJ
 —

Večerní program

čas
Disciplína
Kolo
český atlet 
19:00 Dálka PĚTIBOJ
19:06 VRH KOULÍ Final ČERVENKOVÁ Markéta 
19:13 VÝŠKA  KVALIFIKACE
19:10 400m SEMIFINÁLE ŠORM Patrik

MASLÁK Pavel

19:45 400m SEMIFINÁLE  —
20:05 800 M ROZBĚH-1

ROZBĚH-2

ROZBĚH-6

HODBOD Lukáš

VYSTRK Tomas

ŠNEJDR Filip 

20:20
DÁLKA
Finále

20:35 VRH KOULÍ Finale STANĚK Tomáš 
20:45 800m PĚTIBOJ Final
21:00
3000m
Final
21:35 1500m Final SASÍNEK Filip

Jan Friš


ZMĚNY VYHRAZENY

 

HME 2021 Toruň – výsledky českých atletů

 

Den druhý – sobota 6.3.2021

Dopolední program

čas
Disciplína
Kolo
český atlet
10:10 60m SEDMIBOJ
 —
10:04
TYČKA KVALIFIKACE  —
10:20 60m R1- 10:18
R3 – 10:32
VELEBA Jan

STROMŠÍK Zdenek

10:42 DÁLKA SEDMIBOJ
 
11:00
3000m R1  
11:30 60mpř. R 2- 12:18
R4-  12:34
JIRANOVÁ Helena 

ŠTOLOVÁ Markéta

12:00
TROJSKOK KVALIFIKACE  —
12:10
60mH R1  —
12:15
VRH KOULÍ SEDMIBOJ
 —
12:50
60m SF  ???

Večerní program

čas
Disciplína
Kolo
 

 

 

bez české 

účasti
 
 
 
 
 
 
 
 

18:50 VÝŠKA
SEDMIBOJ
19:00 800m SF
19:15 TYČKA Final
19:25 800m SF
19:40 DÁLKA Final
19:50 1500 m Final
20:10 400m Final
20:25 400m Final
20:58 60m Final

Den třetí – neděle 7.3.2021

Dopolední program

čas
Disciplína
Kolo
český atlet 
10:00 60mH SEDMIBOJ
 
10:47 60m R-5 PÍRKOVÁ Marcela 
10:53
TROJSKOK
M Final Bez české účasti 
11:00 TYČKA SEDMIBOJ
12:35 60m W SF ????
13:00 60mH SF Bez české účasti
13:30 60mH SF-2: 13:38

SF-3: 13:46

JIRANOVÁ Helena 

ŠTOLOVÁ Markéta


Večerní program

čas
Disciplína
Kolo
český atlet 
17:00 60mH M Final Bez české účasti
17:05 TYČKA M Final
17:15 60mH w Final ???
17:20 TROJSKOK W Final  
 
Bez české účasti 
17:30 1000m SEDMIBOJ
17:45 VÝŠKA W Final
19:18 800m W Final
17:52 3000m M Final
18:13 800m ž Final
18:25 800m M Final
18:46 60m W Final ???
18:57 4x400m M Final ANO
19:10 4x400m W Final

ZMĚNY VYHRAZENY

 

YouTube
Share