Electro World opět rozjíždí již tradiční akci Slevové šílenství

 Společnost Electro World od čtvrtka 21. do neděle 24. dubna 2022 znovu pořádá akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci svým zákazníkům přinese skutečně zajímavé a neopakovatelné nabídky. Podobná akce byla úspěšně realizována už třikrát, a to na podzim 2020 a následně na jaře a na podzim 2021.

 

Ze Slevového šílenství se stává již tradice

Když se Slevové šílenství konalo poprvé, rozdal Electro World za pouhé čtyři zářijové dny mezi svými zákazníky 20 tisíc slev ve výši téměř 15 milionů korun. Za celou historii Slevového šílenství bylo dohromady uplatněno 60 tisíc slevových kupónů a slevy v celkové výši 45 milionů korun.

 

„Zatímco v dubnu 2021 probíhala akce kvůli lockdownu pouze online, v září loňského roku jsme mohli zákazníky obsloužit také v prodejnách. Jsme opravdu rádi, že i v této vlně Slevového šílenství zákazníky přivítáme přímo v prodejnách, kde na ně čeká široký sortiment, mohou si zboží v klidu prohlédnout, vyžádat si odbornou pomoc našeho personálu nebo si sjednat oblíbené doplňkové služby. Na své si samozřejmě přijdou i ti zákazníci, kteří preferují nakupování online,“ říká Michal Navrátil, obchodní ředitel sítě Electro World.

Součástí speciální nabídky, která bude platit pouze ve zmíněný prodloužený víkend, je zhruba 20 dodatečných slev ve výši až 30 procent. Z nich vybíráme ty nejzajímavější, které se rozhodně oplatí sledovat:

 

  • 20 % sleva na notebooky Asus, 12 % sleva na všechny ostatní notebooky
  • 8 % sleva na Apple iPhone 11, 12, SE 2020, Watch a Airpods
  • 30 % sleva na auto, moto a cyklo navigace
  • 15 % sleva na e-koloběžky a e-kola
  • 20 % sleva na OLED, QLED a miniLED televize LG, Sony, Philips a Hisense
  • 20 % sleva na vysavače, žehličky, produkty péče o tělo (mimo Dyson a Miele) a příslušenství
  • 20 % sleva na pračky, ledničky a sušičky LG, Samsung, Whirlpool, Indesit, Amica, ECG, Gorenje, Candy, Hoover a Haier

 

Kompletní seznam slev a veškeré slevové kódy pro jednotlivé kategorie najdete pěkně na jednom místě přímo v e-shopu Electro Worldu. Nejsou tak třeba žádné slevové kupony z časopisů ani stahování aplikací do mobilu. Prostě si vyberete, co potřebujete, a zadáte kód v košíku. Případně navštívíte některou ze 39 prodejen Electro Worldu po celé republice. Přesně takto snadné to je.

Bližší informace k celé akci najdete na webu https://www.electroworld.cz/slevove-silenstvi.

 

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.