Zubní kartáček TrueLife SonicBrush K150 UV

Testovali jsme zubní kartáček TrueLife SonicBrush K 150 UV při každodenním použití i na cestách.

Na první dojem nás zaujal příjemný design jak kartáčku, tak UV sterilizátoru, který desinfikuje hlavice, neboť pomocí UV záření ničí bakterie a plísně před příštím použitím. Souprava se díky své barvě a desingu  na poličce v koupelně opravdu pěkně vyjímala a byla vždy poruce.

 

Také  našich častých cestách jsme ocenili praktické pouzdro, takže kartáček jsme mohli bez problémů vozit s sebou. Velmi dobrým řešením je, že součástí balení jsou 3 náhradní hlavice různých typů – Standard pro běžné čištění, Sensitive pro citlivější zuby a Whiten pro bělící efekt.

 

 

Kartáček nabízí tři různé čistící režimy. Kromě základního režimu CLEAN můžete zvolit režim WHITE pro vybělení zubů, nebo MASSAGE pro jemnou stimulaci dásní. U každého režimu si můžete zvolit z pěti úrovní intenzity. Číslice zvolené intenzity se objeví na rukojeti kartáčku. Jednotlivé režimi přepínáte také na rukojeti kartáčku. Po použití vložíte hlavice do skříňky UV sterilizátoru, zavřete dvířka, kartáček nasadíte do otvroru v dobíjecí základně, zapnete do zásuvky a za chvilku máte vše připraveno pro další použití.

 

Více informací naleznete ZDE