Zatočte se zimou plní energie

Na první jarní den si ještě několik týdnů počkáme, ale většina z nás už se určitě nemůže dočkat. Den je pořád ještě krátký, trápí nás poměrně velké teplotní rozdíly během dne a noci i rozmarné počasí. Kdo by se z toho necítil unavený?! Pokud vám také chybí energie a jen těžko se nutíte k běžným denním činnostem, je čas s tím něco udělat. Zapracujte na zdravém životním stylu, nezapomínejte na aktivní pohyb a vyváženou stravu. Přizvěte si k tomu speciálního pomocníka – cereální tyčinky Fit.

Tyčinky Fit

Tyčinky Fit přináší na náš trh již déle než tři dekády česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Během let se její portfolio rozrostlo na pět druhů tyčinek, které nabízí v několika příchutích. Fit nezapomíná ani na milovníky bio produktů, pro něž je připravena tyčinka v biokvalitě, nebo ty, kteří se z různých důvodů stravují bezlepkově. Ty si můžou bez obav vychutnat hned několik druhů tyčinek v různých příchutích.

Druhy tyčinek Fit

Co všechny druhy tyčinek Fit spojuje, je vynikající chuť a vyvážené složení, které respektuje nejaktuálnější výživové trendy. Tyčinky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných ingrediencí přírodního původu – pšeničných či ovesných vloček, extrudovaných cereálií, sušeného ovoce a zeleniny, nejrůznějších semínek i oříšků. Díky vysokému obsahu vlákniny působí blahodárně na naše trávení i celkovou dobrou kondici organismu.

Tyčinky obsahují

Obsahují také esenciální vitamíny, minerály a stopové prvky. Vzhledem k nutričně bohatému složení fungují jako dobrý zdroj dlouhodobé, postupně se uvolňující energie. Hodí se také pro rychlou regeneraci sil, třeba po sportu, nebo kdykoliv, kdy se prostě jen cítíte trochu vybití.

Portfolio značky Fit

Portfolio značky Fit je opravdu široké, a tak si v něm oblíbenou svačinku najde opravdu každý. Hitem jsou klasické tyčinky Fit müsli, které jsou v nabídce v mnoha různých příchutích, ve variantách bez polevy nebo s jogurtovou či kakaovou polevou. Pokud patříte mezi vyznavače bio trendu, pak při nákupu sáhněte po jedné ze tří příchutí Fit Bio müsli, která je vyrobena ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Skvělou bezlepkovou pochoutkou je tyčinka Fit Go z extrudovaných cereálií v kombinaci s ovocem či kakaem.

Fit Smoothie

Někteří si na klasické tyčinky s přiznanými kousky cereálií a sušeného ovoce moc nepotrpí. Pro ty je jako stvořená přirozeně bezlepková Fit Smoothie, jejíž složení odpovídá i zásadám veganského stravování. Nabízí dokonce dvě příchutě pro dospělé s extra dávkou energie v podobě přídavku kofeinu a extraktu ze zeleného čaje. Děti si zase oblíbí Fit Fruit s bohatou ovocnou náplní a dvěma jemnými oplatkami. Je lehoučká a velmi chutná, takže bude chutnat i malým mlsounům, kteří se normálně ovoci vyhýbají obloukem.

Chutné a zdravé mlsání

Možností jak chutně a zdravě mlsat je tedy víc než dost. Všechny druhy tyčinek Fit jsou v prodeji v běžné maloobchodní síti, tak si při příštím rodinném nákupu zkuste vybrat svou favoritku. Další informace najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.