Zahájení sezony v Rokytnici nad Jizerou- lyžování za zvýhodněné ceny

V Rokytnici se v pátek 21. prosince 2018 lyžuje za zvýhodněné ceny.

Zahájení zimní sezóny v pátém největším lyžařském středisku v Čechách proběhne už tento pátek.

Pro všechny lyžaře platí tento den ZVÝHODNĚNÉ CELODENNÍ JÍZDNÉ ve výši 300 KČ. Na návštěvníky Rokytnice čeká tradičně skvělé lyžování, ale také řada novinek.

Rokytnice nad Jizerou

se nachází v západní části Krkonoš, nabízí 17 km sjezdovek, dvě čtyřsedačkové lanovky a 6 vleků. Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Sjezdovky tu patří mezi nejdelší v Čechách a místy dosahují šířky až 100 metrů. Menší skiareál Studenov je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, milovníky odpočinkového lyžování a snowboardisty.

 

Zahájení sezóny

„Navzdory listopadovému počasí, kdy jsme se potýkali s vysokými teplotami a nedostatkem vody pro technické zasněžování, zahájíme sezónu v Rokytnici podle plánu v pátek 21. prosince. V prvních dnech bude v provozu pouze část skiareálu Horní Domky, kdy nejvyšším výstupním bodem bude konečná stanice vleku Zalomený. Spuštění lanovky na Lysou horu je plánováno na úterý 25. prosince. První den sezóny bude platit jednotná cena celodenního skipasu 300 Kč. Ceny skipasů v dalších dnech budou adekvátně uzpůsobeny omezenému provozu střediska. Lyžovat budeme i na Štědrý den, ale jen do 12:00 hodin,“ komentuje plánované zahájení sezóny v Rokytnici ředitel areálu,  Dr. Vít Pražák.

  

ROKY Funpark

Letošní novinkou je ROKY FunPark pro děti a hravé dospělé, který nahradí původní snowpark. Rodiče ocení skvělý výhled do FunParku ze slunné terasy restaurace Černý potok. Samozřejmostí je i dětský pohyblivý pás pro výuku nejmenších lyžařů a lyžařská škola Major Ski School.

Lyžování v Rokytnici nad Jizerou

 

Bezplatný skibus

na trase Jablonec nad Jizerou – Rokytnice bude bezplatný ski bus  jezdit od pátku 21. prosince v půlhodinových intervalech, od 25. prosince pojede každou čtvrthodinu.

Přímo v budově lanovky Horní Domky je v provozu půjčovna špičkového lyžařského vybavení značek Rossignol, Dynastar, Lange a Look. Součástí půjčovny je i servis lyží a úschovna lyží. Novinkou je půjčovna vybavení pro skialpinisty a obchod se sportovním zbožím od českých značek Hannah, Relax a dalších.

 

Provozní doba:

8:00 – 16:00 hodin, na Štědrý den 8:00 – 12:00 hodin.

Více informací je k dispozici na hotline +420 733 733 053 nebo na info@skiroky.cz.