Víkend

Město Plzeň nabádá návštěvníky lesů k ohleduplnosti a opatrnosti

Správci plzeňských městských lesů zaznamenali v uplynulých dnech mnohonásobně vyšší pohyb ve všech městských rekreačních oblastech. Apelují proto na jejich návštěvníky, aby se k přírodě chovali obzvlášť šetrně a ohleduplně. Nabádají je zejména, aby byli v lesích kvůli velkému suchu opatrní a nezacházeli s ohněm, aby v nich nepohazovali odpadky, nevjížděli do nich autem a […]

Read More

9. ročník Mezinárodního mistrovství ČR v historickém lyžování

Ve Skiareálu v Mostech u Jablunkova se v sobotu 11.1.2020 od 10:00.uskuteční 9. ročník Mezinárodního mistrovství v historickém lyžování.

Read More

Do Brna (nejen) na ohňostroje

Přehlídka ohňostrojů není jedinou atrakcí tradičních slavností s názvem Brno – město uprostřed Evropy, které se konají na přelomu května a června. Součástí bohatého programu jsou i jízdy historickými vozidly. V sobotu 15. června 2019 se můžete svézt i parním vlakem.

Read More

Stand Up Paddleboarding Fest Mácháč zahajuje léto na Máchově jezeře

První červnový víkend 1.-2. června 2019 se na písečné pláži na Máchově jezeře ve Starých Splavech uskuteční třetí ročník paddleboardového festivalu pro celou rodinu Stand Up Paddleboardinng Fest Mácháč.

Read More

Na Kyselské slavnosti nostalgickým motorovým vláčkem

Poslední květnovou sobotu se konají tradiční Kyselské slavnosti. Udělejte si výlet nostalgickým motoráčkem k pramenům nejznámější české minerální vody. Využijte možnost se svézt  i po vlečce firmy Mattoni, po níž běžně osobní vlaky nejezdí.

Read More

Garden Food Festival v Rožnově pod Radhoštěm nabídne gastronomický zážitek

Garden Food Festival oživí městský park v Rožnově. Potkejte špičkové kuchaře a objevte netradiční chutě a vůně

Read More

Oslavy irského svátku svatého Patrika letos budou dvoudenní

Oslavy irského svátku svatého Patrika si v posledních letech našly své místo také v České republice. Letos budou dokonce dvoudenní.

Read More