Test: Sonický zubní kartáček Sonic Brush Clean 30

Pomalu se stává v zubní hygieně standardem používat elektrické kartáčky. A tak jsme v naší redakci využili možnost testu výrobku od firmy TrueLife a to novinku Sonic Brush Clean 30.

Rozbalení výrobku

Kartáček je dodáván v krabici, která obsahuje také zdarma dvě hlavice, napájecí USB kabel a návod. Velkou výhodou je, že můžeme tuto krabici použít také při cestování. Proto, že se nejedná o první testovaný výrobek zubní hygieny, víme, jak toto zařízení používat.

Testujeme

Jednoduché ovládání kartáčku je intuitivní a nemusíme nic složitě nastavovat. Vybereme si z pěti variant čištění zubů a začínáme s čištěním. Oproti námi dříve testovaným kartáčkům jsme si museli zvyknout na trochu jiný způsob upozornění na přechod na další část chrupu. Tuto situaci blíže popíšeme: zubní kartáčky rozdělují ústní dutinu na čtyři části a na čištění každé části je určeno 30 sec. Celková doba čištění zubů s kartáčkem Sonic Brush Clean 30 činí 2 minuty.

Můžeme vybírat z těchto variant:

  • Čištění
  • Leštění
  • Bělení
  • Masáž
  • Sensitive

Samozřejmě můžeme mimo klasický mód ráno večer si i během dne zvolit některou z variant.

Závěrem

Protože již mechanické kartáčky využíváme velmi málo a dlouhodobě k zubní hygieně využíváme zubní kartáčky, máme možnost srovnání a můžeme konstatovat že zubní kartáček Sonic Brush Clean 30 plně uspokojí i náročné uživatele, protože kvalitně a rychle odstraňuje ze zubů nečistoty a pomáhá udržovat zuby ve zdravém stavu. Jeho ovládání je velice jednoduché, stejně tak nabíjení pomocí USB kabelu. Výměna hlavic vyžaduje trochu více úsilí a to zřejmě z důvodů, zabránit pronikání vody. Můžeme vřele doporučit, s výrobkem jsme byli velmi spokojeni.

Více informací naleznete ZDE