Spotřebitelský test: Kosmetické výrobky Eva Natura

V naší redakci jsme testovali několik výrobků z řady Eva Natura a to: koupelovou sůl na nohy, změkčující krém na nohy, tekuté mýdlo zelená oliva & limetka , krém na ruce a nehty s jantarovým biokomplexem a Beauty Fruiti sprchový gel blue fruits.

Eva Natura koupelová sůl na nohy

Koupelová sůl obsahuje prvky, které jsou příosné pro zdravou pokožku a také výtažky z vrby, vlaštovičníku, máty peperné, pelyňku ovesné slámy a 30 % urey. Sůl se snadno a rychle rozpouští. Stačí přidat malé množství soli do vaničky s teplou vodou, potom ponořit nohy do vody a chvilku relaxovat. Nejen že si odpočinete, ale kůže na nohou se příjemně očistí.

 

Koupelová sůl na nohy Eva Natura

 

Eva Natura změkčující krém na nohy

Po koupeli jsme použili změkčující krém na nohy. Aplikovali jsme ho po koupeli po dobu několika týdnů a kromě příjemného pocitu jsme zaznamenali výrazné zlepšení ztvrdlé a popraskané kůže zejména na patách.

 

Eva Natura tekuté mýdlo zelená oliva & limetka

Další z produktů řady Eva natura, se kterým jsme byli velmi spokojeni, bylo tekuté mýdlo zelená oliva&limetka. Často zkoušíme střídat různá mýdla, protože míváme problém suchých dlaní a někdy pociťujeme u suché kůže i svědění. Toto mýdlo nás však v tomto ohledu opravdu nadchlo, protože pokožku rukou hydratuje a zjemňuje. Ani při intenzivním a častém používání jsme nezaznamenali ani pocit suchých rukou  či dokonce svědění.

Eva Natura tekuté mýdlo zelená oliva& limetka

 

Eva Natura krém na ruce a nehty s jatarovým biokomplexem

Dokonalou tečkou bylo použití krému na ruce a nehdty s jantarovým biokomplexem. Příjemně hydratoval pokožku rukou, která může být vysušená. Po několika dnech používání jsme ocenili, že krém zabraťoval také tvorbě nepříjemných záděrek a lámání nehtů.

Eva Natura krém na ruce a nehty s jatarovým biokomplexem

 

Eva Natura Beauty Fruity sprchový gel Blue Fruits

Již na obalu nás zaujaly modré ovocné plody. Sprchový gel vytvářel bohatou pěnu, která příjemně voněla po ovoci. Ocenili jsme obsah panthenolu a aloe, díky nimž byla pokožka po koupeli nejen dokonale čistá, ale také dokonale hydratovaná. to nás příjemně překvapilo, protože máme zkušenost s některými sprchovými gely, že pokožku vysusuší a z toho důvodu dáváme přednost sprchovým olejům. Se sprchovým belem Blue Fruits jsme však byli naprosto spokojeni.

 

Eva Natura Beauty Fruity sprchový gel Blue Fruits

Další informace ZDE