Hanka Mašlíková Reinders vede letos poprvé do školky syna. Čekají nás velké změny!

Léto se pomalu blíží ke konci a Hana Reinders Mašlíková se spolu se synem stěhuje od rodičů zpátky domů, do rodinného domku v malé obci u Kladna. Od 1. září totiž bude malý Andreas navštěvovat školku. Na své „poprvé“ se moc těší.

 

Stejné nadšení neskrývá ani Hanka, i když, jak sama říká, neví, jak dlouho jí nadšení vydrží. Do školky totiž budou jezdit 50 kilometrů.

Na školku se Andreas nemůže dočkat. A sama chápu proč. Ta školka je prostě úžasná. Je to školka zaměřená na metody chytrého hraní a rozvoj pohybového aparátu. Navíc to pro něj nebude cizí prostředí, protože tam už jezdil na kroužky. Zná tak jak prostředí školky, tak už i učitelky a bude tam mít i kamarády,
co zná
“, říká Hanka.

Rodiče si pro synka vyhlédli speciální školku zaměřenou na pohybovou i mentální aktivitu, která podporuje psychomotorický rozvoj dětí, komplexní pohybové dovednosti, jemnou motoriku, kreativitu a rytmus.

 

A tak je Hanka odhodlaná, každý den jezdit do školky a zpět okolo 100 km.

Ano, ta vzdálenost zní děsivě, ale věřím, že to budeme dávat. V Praze máme také své pracovní i osobní aktivity, tak nebudeme jen taxikáři. Zatím tedy věřím, že to zvládneme. Řekneme si za půl roku,“ směje se Hanka.