Poprvé v České republice proběhne mistrovství světa ve standardních tancích a to 18. září v Brně!

Sportovní hala Vodova v Brně se 18. září 2021  stane dějištěm historicky prvního WDSF Mistrovství světa ve standardních tancích na území České republiky. O světové tituly se utkají ty nejlepší taneční páry, včetně Davida Odstrčila a Tary Bohak. Mnohonásobní mistři ČR, vicemistři Evropy a 4. pár z mistrovství světa bude na vrcholné události své profesionální kariéry s podporou domácího publika bojovat o finálové umístění.

WDSF Mistrovství světa ve standardních tancích

WDSF Mistrovství světa ve standardních tancích se uskuteční v rámci 19. ročníku Brno Open. Z 60 zemí 4 kontinentů do jihomoravské metropole zamíří přibližně 180 sportovců, aby po pauze vynucené covidovou pandemií veřejnosti opět na živo předvedli špičkové taneční výkony. Standardní tance jsou klasikou tanečních parketů, jejich vznešená elegance a krása okouzluje diváky už více než 200 let. A nejinak tomu bude 18. září v Brně – vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím oficiálního webu Ticketstream.cz.

 

 

Brno Open 2021

„U soutěže Brno Open, kterou organizuji, jsem celých 20 let. Zažil jsem začátky, které se dělaly tzv. „na koleni“. Jsem proto velmi rád, že můžu být u toho, když se do Brna sjede celý taneční svět,“ konstatuje známý tanečník, trenér a porotce Jan Tománek z pořadatelského tanečního klubu DSP Kometa Brno.

 

Více informací naleznete ZDE

 

Brno Open 2020 – jedna z největších evropských soutěží v tanečním sportu

 

YouTube
Share