Nové fotografie finalistek České Miss ESSENS! Cesta od přirozené krásy až k odvážnému vzhledu.

Finalistky České Miss ESSENS prošly další proměnou! Během oficiálního focení v Praze si je do své péče vzal tým předního českého vizážisty Pavla Kortana z ESSENS Boudoiru a stylistka Lenka Koutníková. Nechyběl ani tým Franck Provost. V řadě již druhé focení se neslo v duchu jeansů, odvážného líčení a velkých změn.

 

Spojením kouzla vizážistů, stylistů, kadeřníků a profesionálních fotografů vznikají unikátní snímky, které jsou pro profesionální dráhu modelky nepostradatelné. Finalistky České Miss ESSENS měly již jednou možnost pózovat před objektivy fotoaparátů a představily se tak světu ve své absolutní přirozenosti. Tentokrát je čekala nová výzva, při které získávaly drahocenné zkušenosti. „My už jsme dívky jednou ukázali v přirozeném vzhledu, kdy jsme se snažili, aby vyzněla jejich přirozená krása. Tentokrát jsme se rozhodly, že se svými úžasnými kolegyněmi, na které jsem patřičně hrdý, uděláme děvčatům výraznější kouřové líčení. Věřím, že se bude lidem líbit!“ komentoval líčení finalistek vizážista Pavel Kortan.

 

Výrazné líčení tak podtrhlo celý outfit, který děvčata vyzkoušela. Zahalené jeansovou módou si v botách od partnera soutěže Botovo.cz došly pro unikátní snímky a plno nových zážitků. Která z nich si ale dojde pro korunku, je zatím otázkou.

“Pro některé dívky šlo o premiéru, a tak se zcela poprvé v životě svěřily do rukou profesionálů a mohly tak naslouchat jejich radám. Všechny finalistky sledujeme během všech aktivit, které v rámci soutěže Česká Miss ESSENS absolvují a progres některých z nich je patrný už nyní,” říká ředitelka soutěže Veronika Farářová a zároveň dodává, že: “Finalistky čeká ještě několik focení, mezi nimiž budou mít možnost zúčastnit se workshopu například v pózování před fotoaparátem pod taktovkou úspěšných modelek z předchozích ročníků České Miss, školení v líčení se zmíněným týmem z ESSENS Boudoiru, a další zajímavé aktivity, které jim pomohou získat zkušenosti i sebedůvěru.”

 

Celé focení probíhalo pod taktovou zkušeného fotografa Petra Husera. Na výsledné fotografie se můžete podívat v naší galerii.

 

Web: www.ceskamiss.cz

foto: Česká Miss