2024 SUN Minimeal Berlin E-Prix – startovní rošt pro nedělní závod

Berlin E-Prix Startovní rošt – nedělní závod

Starting grid  – nedělní závod 
Pos Pilot Tým Čas
1 Jake Dennis Andretti Formula E 1:01:819
2 Nick Cassidy Jaguar TCS Racing 1:02:050
3 Norman Nato Andretti Formula E 1:02:110
4 Mitch Evans Jaguar TCS Racing 1:02:218
5 Stoffel Vandoorne DS Penske 1:02:058
6 Maximilian Günther Maserati MSG Racing 1:02:165
7 Pascal Wehrlein TAG Heuer Porsche Formula E Team 1:02:217
8 Edoardo Mortara Mahindra Racing 1:02:248
9 Jean-Éric Vergne DS Penske 1:02:610
10 António Félix Da Costa TAG Heuer Porsche Formula E Team 1:02:717
11 Joel Eriksson Envision Racing 1:02:670
12 Lucas Di Grassi ABT CUPRA Formula E Team 1:02:729
13 Jehan Daruvala Maserati MSG Racing 1:02:693
14 Jake Hughes NEOM McLaren Formula E Team 1:02:754
15 Sérgio Sette Câmara ERT Formula E Team 1:02:761
16 Oliver Rowland Nissan Formula E Team 1:02:757
17 Sacha Fenestraz Nissan Formula E Team 1:02:827
18 Taylor Barnard NEOM McLaren Formula E Team 1:02:916
19 Paul Aron Envision Racing 1:02:918
20 Jordan King Mahindra Racing 1:03:034
21 Kelvin Van der Linde ABT CUPRA Formula E Team 1:02:969
22 Dan Ticktum ERT Formula E Team 1:02:789

Výsledky nedělní kvalifikace

Výsledky nedělní kvalifikace 
Pos Pilot Tým Skupina QP Groups Duels Semis FINAL
1 Jake Dennis Andretti Formula E B 1:02:518 1:02:049 1:02:088 1:01:819
2 Nick Cassidy Jaguar TCS Racing A 1:02:544 1:01:994 1:02:067 1:02:050
3 Norman Nato Andretti Formula E B 1:02:558 1:02:026 1:02:110
4 Mitch Evans Jaguar TCS Racing A 1:02:655 1:02:056 1:02:218
5 Maximilian Günther Maserati MSG Racing A 1:02:639 1:02:165
6 Pascal Wehrlein TAG Heuer Porsche Formula E Team B 1:02:601 1:02:217
7 Edoardo Mortara Mahindra Racing A 1:02:655 1:02:248
8 Stoffel Vandoorne DS Penske B 1:02:577
9 Jean-Éric Vergne DS Penske B 1:02:610
10 António Félix Da Costa TAG Heuer Porsche Formula E Team A 1:02:717
11 Joel Eriksson Envision Racing B 1:02:670
12 Lucas Di Grassi ABT CUPRA Formula E Team A 1:02:729
13 Jehan Daruvala Maserati MSG Racing B 1:02:693
14 Jake Hughes NEOM McLaren Formula E Team A 1:02:754
15 Sérgio Sette Câmara ERT Formula E Team B 1:02:761
16 Oliver Rowland Nissan Formula E Team A 1:02:757
17 Sacha Fenestraz Nissan Formula E Team B 1:02:827
18 Dan Ticktum ERT Formula E Team A 1:02:789
19 Taylor Barnard NEOM McLaren Formula E Team B 1:02:916
20 Paul Aron Envision Racing A 1:02:918
21 Jordan King Mahindra Racing B 1:03:034
22 Kelvin Van der Linde ABT CUPRA Formula E Team A 1:02:969

Zdroj: ABB FIA Formula E

Foto: Cysnews

 

Formule E: Kalendář závodů na rok 2024