cysnews
Výlety, Atletika, F1, Gastronomie, Zdraví, Kultura

Tradice se vracejí – Šlapání vína dívčí nohou v Boršicích.

Sobota 29. září bude patřit lidovým tradicím ve vinařství. Obnovená tradice Šlapání vína dívčí nohou, je původním způsobem získávání vinného moštu pro výrobu vína.

Číst více ...

130 let mělnického muzea

Malý exkurz do historie Regionálního muzea Mělník od jeho vzniku v roce 1888 až do současnosti. Výstavka v muzejní kavárně. Výstavka o historii muzea v kavárně

Číst více ...

Akce „Be happy s epi“ poukáže na peripetie s epilepsií a jak s ní žít normální život

Na náměstí Jiřího z Poděbrad se 25. září od 14 hodin koná akce „Koncert ke dni epilepsie, aneb Be happy s epi“, která chce podpořit nemocné s epilepsií.

Číst více ...

Snídaně na peróně ZDARMA a vlakem Prahou, jak ji neznáte !

V rámci Evropského týdne mobility se bude ve čtvrtek 20. září 2018 konat již tradiční akce Snídaně na peróně a to zdarma.

Číst více ...

Hledáte zajímavý program na poslední dny babího léta?

Hledáte zajímavý program na poslední dny babího léta? Pak byste měli o předposledním zářijovém víkendu vyrazit do parku Na Pankráci. V termínu 22. a 23. září se zde koná 2. ročník netradiční akce s názvem KAVKY4SPORT. Těšit se můžete na […]

Číst více ...

Den bez aut bude super jízda!

Zveme vás na odpoledne, které zvládneme bez aut a bude to našlapané.

Číst více ...

Bitva o pivovar Kolčavka – Praha

V sobotu 15.9 se u Pivovaru na Kolčavce uskuteční další ročník vojensko-historické akce Boj o pivovar. Letošní ročník bude připomenutím výročí 80. let od tragických událostí v roce 1938 v československém pohraničí.

Číst více ...

Rozloučení s létem 2018

Srdečně zveme dne 14. 9. 2018 v čase 9.00 – 18.00 v parku Na Pankráci na Rozloučení s létem v duchu tance a hudby.

Číst více ...

Slavnostní odhalení Šabachova parku

V neděli 16. 9. od 17.00h proběhne u příležitosti 1. výročí úmrtí spisovatele a zastupitele Prahy 6 Petra Šabacha slavnostní odhalení parku Petra Šabacha za účasti přátel, rodiny a veřejnosti.

Číst více ...

Vinohradské vinobraní nabídne sortiment nejlepších sklepů u nás

Letošní  Vinohradské vinobraní proběhne 14. a 15. září na náměstí Jiřího z Poděbrad a nabídne exkluzivní vína z Čech a Moravy. Bohatý dvoudenní doprovodný program zakončí v sobotu večer Michal Hrůza se svou kapelou.

Číst více ...

LadronkaFest 2018

Starosta Ondřej Kolář (TOP 09) Vás zve na největší festival volného času ve střední Evropě LADRONKAFEST 2018, který proběhne v sobotu 15. 9. 2018 od 11.00 do 20.00 hodin v parku Ladronka. Vstup je ZDARMA.

Číst více ...

Hitrádio City se rozloučilo v Havlíčkových sadech s létem

Včera v odpoledních hodinách se v Havlíčkových sadech konal poslední letní piknik Hitrádia City. Navázal tak na čtyři předchozí úspěšné pikniky konané na Karlínském náměstí, v Riegrových sadech, na Parukářce a ve Stromovce. Spolupořadatelem této závěrečné akce byla městská část […]

Číst více ...

Létáme pro vás

Unikátní program pro veřejnost, při níž vyjedou všechna letuschopná letadla před budovu muzea a ve spolupráci s Aeroklubem Mladá Boleslav budou před leteckým muzeem předváděna v letu.

Číst více ...

Déčkopárty 1. září v iQLANDII

Oslav s námi v iQLANDII 5 let ČT Déčka. Celý den 1. 9. od 10.00 do 18.00 bude bohatý program na parkovišti před science centrem i uvnitř budovy.  Přijď se bavit a slavit s ČT Déčkem jeho 5. narozeniny.

Číst více ...

Opera v Šárce – Prodaná nevěsta

Pojďte se s námi vrátit do roku 1918 a vychutnat si zcela zdarma klasickou českou operu v podání předních českých operních pěvců, sboru, orchestru a baletu Národního divadla pod širým nebem, v přírodních kulisách údolí Divoké Šárky. Zkuste si představit tehdejší nadšení […]

Číst více ...