MISTROVSTVÍ SVĚTA – 4.-13.8. 2017 – Londýn – ČASOVÝ POŘAD

Postupně jak budou naši atleti postupovat či se dozvíme v jaké skupině budou soutěžit , budeme časový program operativně upravovat . Celé mistrovství světa budeme přinášet informace o výsledcích i o závodnících z České republiky. Zatím vycházíme z nominace ČASu a rozvržení disciplín v časovém programu .




PÁTEK 4.8.2017
LONDON ČR   DISCIPLÍNA KOLO
19:00 20:00 M 100 Metres Předkolo
19:20 20:20 M Disk Kvalifikace A
19:30 20:30 M

Dálka Kvalifikace

19:35 20:35 W

1500 Metres Rozběhy

19:45 20:45 W

Tyčka

Kvalifikace

20:20 21:20 M 100 Metres Rozběhy
20:45 21:45 M Disk Kvalifikace B
21:20 22:20 M 10,000 Metres Final
SOBOTA  5.8.2017
London ČR SEX  Disciplína Kolo
10:00 11:00

Koule Kvalifikace 

10:05 11:05

100 Metres překažky Sedmiboj
10:35 11:35

Kladivo Kvalifikace A
10:45 11:45

400 Metres  Rozběhy

11:00 12:00 Trojskok Kvalifikace 
11:30 12:30

výška Sedmiboj
11:45 12:45 100 Metres  Rozběhy
12:05 13:05 Kladivo Kvalifikace B
12:45 13:45 800 Metres  Rozběhy
VEČERNÍ PROGRAM  
London ČR SEX  Disciplína Kolo
19:00 20:00

Koule Sedmiboj

19:05 20:05 100 Metres  Semi-Final 
19:25 20:25 disk Final 
19:35 20:35 1500 Metres  Semi-Final 
20:05 21:05

Dálka

Final 

20:10 21:10 10,000 Metres F


21:00 22:00

200 Metres  Sedmiboj
21:45 22:45 100 Metres  Final 



Booking.com

NEDĚLE  6.8.2017
London ČR SEX  Disciplína Kolo
10:00 11:00 W

dálka sedmiboj
10:05 11:05 M 3000 Metres SP Rozběhy
10:40 11:40 M

tyčka

 

Kvalifikace

10:55 11:55 M Marathon Final
11:05 12:05 M 400 Metres překážky Rozběhy
11:45 12:45 W

oštěp Sedmiboj Group A
11:55 12:55 W 400 Metres Rozběhy
13:00 14:00 W oštěp Sedmiboj Group B
13:15 14:15 M 110 Metres překážky Rozběhy
14:00 15:00 W

Marathon Final

VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX  Disciplína Kolo
19:00 20:00 W tyčka Final
19:05 20:05 W

oštěp Kvalifikace A

19:10 20:10 W 100 Metres Semi-Final
19:40 20:40 M

400 Metres Semi-Final

20:10 21:10 M 110 Metres Hurdles Semi-Final
20:30 21:30 W oštěp

Kvalifikace B

20:35 21:35 M koule

Final

20:40 21:40 W 800 Metres Heptathlon
21:15 22:15 M 800 Metres Semi-Final
21:50 22:50 W 100 Metres Final
PONDĚLÍ  7.8.2017
VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX  Disciplína Kolo
18:30 19:30 200 Metres  Rozběhy
18:35 19:35 trojskok Kvalifikace 
19:00 20:00 kladivo

Final 

19:30 20:30

400 Metres překážky

Rozběhy

20:20 21:20 400 Metres překážky Semi-Final 
20:25 21:25 trojskok Final 
20:55 21:55 400 Metres  Semi-Final 
21:30 22:30 110 Metres Hurdles  Final 
21:50 22:50 1500 Metres  Final 



Booking.com

ÚTERÝ  8.8.2017
VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX  Disciplína Kolo
19:20 20:20 oštěp

Final 

19:30 20:30 200 Metres  Rozběhy
19:35 20:35 tyčka Final 
20:35 21:35 400 Metres překážky

Semi-Final 

20:40 21:40 koule Kvalifikace 
21:10 22:10 3000 Metres Steeplechase  Final 
21:35 22:35 800 Metres  Final 
21:50 22:50 400 Metres  Final 
STŘEDA 9.8.2017
VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX Disciplína Kolo
19:05 20:05 W 3000 Metres Steeplechase Rozběhy

19:10 20:10 W dálka Kvalifikace
19:20 20:20 M kladivo Kvalifikace A
20:05 21:05 M 5000 Metres Rozběhy
20:25 21:25 W koule Final
20:50 21:50 M kladivo Kvalifikace B
20:55 21:55 M 200 Metres Semi-Final
21:30 22:30 M 400 Metres překážky Final
21:50 22:50 W 400 Metres Final
ČTVRTEK 10.8.2017
VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX  Disciplína Kolo
18:30 19:30 5000 Metres  Rozběhy
19:05 20:05 oštěp Kvalifikace A

Vítězslav Veselý

Jaroslav Jílek

19:10 20:10 výška Kvalifikace

19:25 20:25 800 Metres  Rozběhy
20:20 21:20 trojskok Final 
20:25 21:25 1500 Metres 

Rozběhy

20:35 21:35 oštěp Kvalifikace B

Jakub Vadlejch

Petr Frydrych

21:05 22:05 200 Metres  Semi-Final 
21:35 22:35 400 Metres překážky Final 

21:50 22:50 200 Metres  Final 
PÁTEK 11.8.2017
London ČR SEX  Disciplína Kolo
10:00 11:00

100 Metres  DESETIBOJ

10:10 11:10 disk Kvalifikace A
10:45 11:45 100 Metres překážky
Rozběhy
11:05 12:05

dálka DESETIBOJ
11:15 12:15 výška Kvalifikace 
11:35 12:35 disk Kvalifikace B
12:55 13:55

koule DESETIBOJ
VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX  Disciplína Kolo
17:00 18:00

výška DESETIBOJ
19:05 20:05 100 Metres Hurdles  Semi-Final 
19:10 20:10 dálka Final 
19:35 20:35 800 Metres  Semi-Final 
20:10 21:10 1500 Metres  Semi-Final 

20:30 21:30 kladivo Final 
20:45 21:45

400 Metres  DESETIBOJ
21:25 22:25 3000 Metres Steeplechase  Final 
21:50 22:50 200 Metres  Final 
SOBOTA 12.8.2017
London ČR SEX  Disciplína Kolo
10:00 11:00

110 Metres překážky
desetiboj
10:35 11:35 4×100 Metres štafety Rozběhy
10:55 11:55 4×100 Metres štafety Rozběhy
11:00 12:00 disk Desetiboj Group A 
11:20 12:20 4×400 Metres štafety Rozběhy
11:50 12:50 4×400 Metres štafety Rozběhy
12:20 13:20 disk Desetiboj Group B 
14:15 15:15 tyčka desetiboj
VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX  Disciplína Kolo
17:30 18:30 oštěp Desetiboj Group A 
18:55 19:55 oštěp Desetiboj Group B 
19:05 20:05 High Jump  Final 

20:05 21:05 100 Metres překážky Final 
20:15 21:15 oštěp Final 

20:20 21:20 5000 Metres  Final 
20:45 21:45 1500 Metres  desetiboj
21:30 22:30 4×100 Metres štafety Final 
21:50 22:50 4×100 Metres štafety Final 
NEDĚLE 13.8.2017
London ČR SEX  Disciplína Kolo
7:45 8:45 50 Kilometres chůze Final 
7:45 8:45 50 Kilometres chůze Final 
12:20 13:20

20 Kilometres chůze Final 
14:20 15:20 20 Kilometres chůze Final 
VEČERNÍ PROGRAM
London ČR SEX  Disciplína Kolo
19:00 20:00 výška Final 
19:10 20:10 disk Final 
19:35 20:35 5000 Metres  Final 
20:10 21:10 800 Metres  Final 
20:30 21:30 1500 Metres  Final 
20:55 21:55 4×400 Metres štafety Final 
21:15 22:15 4×400 Metres štafety Final