Utajená šéfka se zaměří na nedodržování pravidel bezpečnosti práce, ale skončí v kamionu na E55

Druhý díl nové řady reality show Utajený šéf diváky zavede do obřích skladů a na dálnice. Majitel logistické firmy Sambular nevěří, že by byl lepší herec než jeho pravá ruka Pavla Krpálková. Do utajení půjde právě ona v roli prostoduché ženy s pořádně prořízlou pusou. Z manažerky Pavly se stane Žaneta z páté cenové. Co vše bude muset zkousnout šéfka v nebezpečném provozu? TV Nova Utajeného šéfa ze společnosti Sambular uvede ve středu, 3. dubna, ve 20:20.

Obchodní ředitelka Pavla Krpálková má pod palcem kamionovou flotilu a na kapitánském můstku stojí po boku zakladatele firmy Karla Cvejna.

Pavla je zvyklá tvrdě makat už od mala. Mezi její koníčky patří výklad z karet. Do Utajeného šéfa šla s očekáváním, že ji zajímalo, jak jsou zaměstnanci spokojení a jak probíhají procesy na jednotlivých pracovištích.

„Chtěla jsem se dozvědět, jak u nás práce probíhá, jestli se dělá vše tak jak má. A jak moc jsou jednotlivé práce náročné. Nikdy nezapomenu na ty strašné zuby, které jsem musela nosit a bolest s tím spojenou,“ vzpomíná na natáčení Pavla Krpálková.

V přestrojení za Žanetu se vydá mezi řidiče kamionů do dílen. Chce prověřit, jak probíhají opravy a kolik práce tam opravdu je, protože slýchává, že tam nestíhají. Bohužel hned první den zjistí pochybení v dodržování bezpečnosti práce. Šéfka se zapotí při výměně kol, ale zvládne ji. Také zjistí, že kolegové mechanici mají opravdu hodně těžké práce.

Druhý den zamíří do provozu.

Zde se chce opět zaměřit na organizace práce. Začne vykládkou kamionu. Opět si uvědomí, jak to zaměstnanci firmy mají složité. Vyslouží si její respekt. Další její cesta zamíří konečně do kamionu.

„Pro naši firmu jsou řidiči klíčoví. Chci zjistit, zda neztrácejí čas, co přesně ta práce obnáší a zda jsme schopni jim to někde usnadnit,“ říká Pavla Krpálková.

Nepříjemně překvapená bude poté, co zjistí, že řidiči kvůli pohodlí řídí bosí. Ve skladu se bude zajímat, jak bude probíhat nakládka a vykládka a opět se zaměří na bezpečnost práce.

„Šéfka ze Sambularu rozhodně vyniká svým smyslem pro humor a ochotou si udělat legraci sama ze sebe. Když na zkoušce masky začala tančit a stylizovat se do Žanety, šla jsem do kolen,“ směje se producentka Lucie Matějíčka Sehnalová.

Ustojí obchodní ředitelka práci pro silné chlapy? To se diváci dozví již zítra ve 20:20 na TV Nova při sledování reality show Utajený šéf.