MISTROVSTVÍ SVĚTA – 4.-13.8. 2017 – Londýn (Velká Británie)
|
Muži |
|
400 m – Pavel Maslák |
|
1500 m – Jakub Holuša |
|
tyč – Jan Kudlička |
|
tyč – Michal Balner |
|
dálka – Radek Juška |
|
koule – Tomáš Staněk |
|
koule – Ladislav Prášil |
|
oštěp – Jakub Vadlejch |
|
oštěp – Petr Frydrych
|
|
desetiboj – Adam Sebastian Helcelet |
|
desetiboj – Jiří Sýkora |
|
Ženy |
|
400 m př. – Zuzana Hejnová |
|
400 m př. – Denisa Rosolová |
|
výška – Michaela Hrubá |
|
tyč – Romana Maláčová |
|
1 500 m- Simona Vrzalová
|
|
tyč – Jiřina Ptáčníková |
|
oštěp – Barbora Špotáková |
|
oštěp – Nikola Ogrodníková |
|
kladivo – Kateřina Šafránková |
|
maraton – Eva Vrabcová |
|
20 km chůze – Anežka Drahotová |
|
sedmiboj – Kateřina Cachová |
|
sedmiboj – Eliška Klučinová |
|
|
|
Závodnici s B limitem, kteří mají šanci startu na MS |
|
1500 m – Filip Sasínek |
|
3000 m SC – Lucie Sekanová |
|
oštěp – Jaroslav Jílek |
|
oštěp – Vítězslav Veselý |
|
tyč – Amálie Švábíková |
|
|
|
Mistrovství Evropy do 22 let – 13.-16.7. 2017 – Bydhošť (Polsko)
|
|
Muži |
|
100 m – Dominik Záleský |
|
200 m – Jiří Kubeš |
|
400 m – Filip Šnejdr |
|
800 m – Filip Šnejdr |
|
800 m – Filip Sasínek |
|
800 m – Lukáš Hodboď |
|
1500 m – Jan Friš |
|
1500 m – Filip Sasínek |
|
1500 m – Adam Zenkl |
|
5000 m – Jakub Zemaník |
|
110 m př. – David Sklenář |
|
110 m př. – Jiří Sýkora |
|
110 m př. – Jiří Kubeš |
|
110 m př. – Daniel Špičák |
|
400 m př. – Vít Müller |
|
400 m př. – Martin Tuček |
|
400 m př. – Jan Chlopčík |
|
400 m př. – Matěj Mach |
|
trojskok – Jiří Zeman |
|
10boj – Jiří Sýkora |
|
štafeta 4×100 metrů |
|
Ženy |
|
100 m – Helena Jiranová |
|
100 m – Marcela Pírková |
|
200 m – Marcela Pírková |
|
200 m – Helena Jiranová |
|
200 m – Martina Hofmanová |
|
400 m – Marcela Pírková |
|
400 m – Helena Jiranová |
|
800 m – Vendula Hluchá |
|
5000 m – Moira Stewartová |
|
10000 m – Moira Stewartová |
|
100 m př. – Kateřina Dvořáková |
|
100 m př. – Helena Jiranová |
|
400 m př. – Michaela Bičianová |
|
tyč – Rebeka Šilhanová |
|
tyč – Zuzana Prážáková |
|
kladivo – Pavla Kuklová |
|
20 km chůze – Anežka Drahotová |
|
sedmiboj – Barbora Dvořáková |
|
sedmiboj – Kateřina Dvořáková |
|
sedmiboj – Barbora Zatloukalová |
|
štafeta 4×100 metrů |
|
Mistrovství Evropy juniorů – 20.-23.7. 2017 – Grosseto (Itálie)
|
|
Junioři |
|
100 m – Štěpán Hampl |
|
200 m – Jiří Polák |
|
200 m – Daniel Vejražka |
|
200 m – Tomáš Němejc |
|
400 m – Jakub Veselý |
|
800 m – Vojtěch Mlynář |
|
1500 m – Lukáš Symerský |
|
1500 m – Dominik Sigmund |
|
110 m př. – David Ryba |
|
110 m př. – Ondřej Kopecký |
|
400 m př. – Jan Kisiala |
|
400 m př. – Vojtěch Adamec |
|
tyč – Dan Bárta |
|
tyč – Matěj Ščerba |
|
tyč – David Holý |
|
dálka – Jakub Bystroň |
|
trojskok – Tomáš Janeček |
|
trojskok – Ondřej Vodák |
|
desetiboj – Ondřej Kopecký |
|
desetiboj – Aleš Svoboda |
|
desetiboj – Lukáš Kuthan |
|
Juniorky |
|
100 m – Nikola Bendová |
|
100 m – Kateřina Vávrová |
|
200 m – Nikola Bendová |
|
200 m – Kateřina Vávrová |
|
400 m – Barbora Malíková |
|
400 m – Lada Vondrová |
|
400 m – Lucie Krupařová |
|
100 m př. – Markéta Štolová |
|
100 m př. – Veronika Janíčková |
|
400 m př. – Tereza Jonášová |
|
400 m př. – Lada Vondrová |
|
400 m př. – Lucie Krupařová |
|
výška – Michaela Hrubá |
|
výška – Lada Pejchalová |
|
tyč – Amálie Švábíková |
|
tyč – Nikola Pöschlová |
|
tyč – Tereza Schejbalová |
|
dálka – Adéla Záhorová |
|
dálka – Jana Novotná |
|
koule – Denisa Přečková |
|
kladivo – Kateřina Skypalová |
|
disk – Barbora Tichá |
|
oštěp – Nikol Tabačková |
|
sedmiboj – Jana Novotná |
|
sedmiboj – Anna Kerbachová |
|
Mistrovství světa do 17 let – 12.-16.7. 2017 – Nairobi (Keňa)
|
|
Dorostenci |
|
200 m – Daniel Vejražka |
|
200 m – Jiří Němejc |
|
110 m př. – Antonín Wijas |
|
110 m př. – Jiří Pechar |
|
400 m př. – Filip Ličman |
|
tyč – Filip Bartoněk |
|
koule – Jakub Héža |
|
disk – Jakub Forejt |
|
disk – Michal Forejt |
|
Dorostenky |
|
400 m – Barbora Malíková |
|
800 m – Barbora Malíková |
|
100 m př. – Markéta Štolová |
|
100 m př. – Nikoleta Jíchová |
|
400 m př. – Kristýna Korelová |
|
trojskok – Emma Maštalířová |
|
výška – Lucie Sedláčková |
|
výška – Bára Sajdoková |
|
koule – Denisa Přečková |
|
sedmiboj – Anna Kerbachová |
|
|
|
Evropský olympijský festival mládeže – 23.-23.7 2017 – Györ (Maďarsko) |
|
Chlapci |
|
|
|
100 m – Tobiáš Dvorský |
|
200 m – Tobiáš Dvorský |
|
800 m – Jakub Davidík |
|
1500 m – Marek Strnad |
|
1500 m – Jakub Davidík |
|
110 m př.* – Antonín Wijas |
|
110 m př.* – Jiří Pechar |
|
400 m př. – Jiří Pechar |
|
2000 m př. – Jakub Stibal |
|
kladivo – Dominik Král |
|
oštěp – Jan Patka |
|
|
|
Dívky |
|
|
|
100 m – Hana Bumbálková |
|
400 m – Barbora Malíková |
|
1500 m – Anna Málková |
|
100 m př.* – Sára Zámečníková |
|
100 m př.* – Adéla Luzarová |
|
100 m př.* – Magdaléna Menčíková |
|
100 m př.* – Tereza Elena Šínová |
|
400 m př.* – Kristýna Korelová |
|
400 m př.* – Sára Zámečníková |
|
2000 m př. – Veronika Piklová |
|
tyč – Tereza Janíková |
|
dálka – Barbora Hůlková |
|
výška* – Bára Sajdoková |
|
výška* – Lucie Sedláčková |
|
oštěp – Kateřina Zábojníková |
|
|
|
* Pozn.: Na EYOFu může startovat pouze 1 závodník/závodnice v každé disciplíně. |
|