Rok 2017 – dráha
Booking.com


 
Celá sezona bude zahájena v květnu kdy můžeme jmenovat Memoriál Zuzky Krejčové v Liberci , Memoriál Ludvíka Daňka v Turnově či Praga Academica v Praze .
Dále nás v letošním roce nás čeká Mistrovství světa v Londýně a to v srpnu. Předtím naši mladí atleti budou závodit na Mistovství Evropy U23 a U20 první šampionát se koná v polské Bydhošti a druhý v italském Grossetu . Oba šampionáty proběhnou v červenci stejně jako Mistrovství světa U18 v africkém Nairobi.Samozřejmě během celého roku probíhá Diamantová liga , která začíný v květnu a končí v září.
České vrcholové akce zahájíme v Praze v červnu  mítinkem Memoriál Josefa Odložila . Poté v Třinci budeme mít možnost shlédnout elitu české atletiky na MČR 2017 mužů a žen.  MČR ve vícebojích 2017 proběhne prvně jako součást TNT meetingu na Kladně. Mistrovství juniorských a dorosteneckých kategorií bude v Jablonci nad Nisou též v červnovém termínu.  A červnové velké závody zakončíme na Zlaté tretře v Ostravě. Nesmíme zapomenout na populární Pražskou tyčku na Václavském náměstí letos v termínu 20.6.
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze letos proběhne až v září a to na stadionu pražské Slávie v prvním víkendu měsíce .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *