Výsledky – mistrovství Evropy juniorů – 18. – 21. července Boras

Vybrané výsledky českých atletů na  mistrovství Evropy juniorů – 18. – 21. července Boras

DISK MUŽI FINÁLE
umístění atlet výkon
1 SOTERO YB 62.93
2 FOREJT M 62.17
3 FOREJT J 61.64
4 HÄßLER K 60.13
5 TOMLINSON J 60.01
6 EMANUELSON S 57.70
7 LEWOSZEWSKI J 57.63
8 KYRYLIN O 57.20
9 KOZAK G 56.38
10 GARCIA N 56.30
11 ALEKNA M 55.81
12 ERLENDSSON VH 55.75

 

400 metrů – ženy FINÁLE

umístění atlet výkon
1 MILLER P 51.72 EU23L
2 ANNING A 52.18 PB
3 MALÍKOVÁ B 52.37 NU20R

Barbora Malíková ,foto : CISO



4 PATTERSON D 52.72
5 JIMENEZ A 53.22 NU20R
6 DIOP NS 53.63
7 EVANS L 54.06
8 VANDI E 55.12

Dálka ženy finále

atlet výkon vítr
IAPICHINO L 6.58 +1.2
JOHANSSON T 6.52 -0.5
MILLS H 6.50 -0.9
SUCHÁ L 6.26 -1.5
GRÜNWALD I 6.21 -0.9
GERKEN A 6.20 -1.0
OLIARNYK J 6.14 +0.4
KLIK LS 6.14 -0.7
PIFFARETTI E 6.06 +0.1
ENDRÉSZ K 5.86 +0.5
DALMAT M 5.78 +1.2
KÄLIN A DNS

CELKOVÉ VÝSLEDKY

400 metrů – MUŽ FINÁLE

umístění atlet výkon  
1 SCOTTI E 45.85 EU20L
2 ERTA B 46.24 PB
3 PETRUCCIANI R 46.34
4 KRSEK M 46.37 NU20R
5 BROWN E 46.45
6 ÇANAKÇI I 46.48 PB
7 KIJANOVIC B 46.50 NU20R
8 BENATI L 47.23

DÁLKA ŽENY

kvalifikace

atlet výkon Kvalifikován
IAPICHINO L 6.50 Q
JOHANSSON T 6.48 Q
PIFFARETTI E 6.29 q
MILLS H 6.28 q
DALMAT M 6.24 q
GERKEN A 6.24 q
GRÜNWALD I 6.23 q
SUCHÁ L 6.21 q
KÄLIN A 6.17 q
OLIARNYK J 6.12 q
ENDRÉSZ K 6.10 q
KLIK LS 6.10 q
MILLET R 6.09
HULKOVÁ B 5.96
CRIDA V 5.96
CAMBOURS L 5.93
ŠÍNOVÁ TE 5.91
ILVES L 5.91
KIENAST L 5.90
DANELLI A 5.83
KARLSSON L 5.83
PEKHTIREVA Y 5.79
MAUCHANT T 5.75
ZLOTNIKAVA P NM

400 METRŮ – MUŽI

SEMIFINÁLE

atlet výkon Kvalifikován
BROWN E 46.92 Q
KRSEK M 46.98 Q
KIJANOVIC B 47.08 q
OLIVIER J 47.27
ROSSI FD 47.62
GRAHOVAC G 47.82
POHORILKO O 48.52
KUCS A 48.71
ERTA B 46.28 Q
SCOTTI E 46.29 Q
LEHAR D 47.28
SOMBE D 47.43
PEDRAZZI F 48.20
MATVEYEV N 48.22
SHYNKAR T 48.22
MIZZI D 48.46
ÇANAKÇI I 46.52 Q
PETRUCCIANI R 46.88 Q
BENATI L 46.99 q
ANTUNEZ V 47.25
TOPFER L 47.65
PASTORS A 47.84
BARABANOV M 47.92

400 METRŮ – ženy

semifinale

atlet výkon Kvalifikován
MILLER P 53.20 Q
MALÍKOVÁ B 53.30 Q
DIOP NS 53.52 Q
EVANS L 54.02 q
LUCHSHAVA A 54.19
SCHEPPAN M 54.74
VANCARDO V 55.36
GACKA K 56.30

 

TYČKA ŽENY

atlet skupina výkon Kvalifikován
GATAULLINA A 1 4.15 Q
BONNIN MJ 1 4.05 q
VEKEMANS E 1 4.05 q
SCHEJBALOVÁ T 2 4.05 q
SCHEUTZOW L 1 4.05 q
HODEL A 1 4.05 q
KANTSAVENKA K 2 4.05 q
SCHEUTZOW DM 2 4.05 q
ADAMOPOÚLOU A 2 4.05 q
GIALLURACHIS E 1 4.05 q
WEJMAN K 2 4.05 q
ANDERSSON S 2 3.90 q
GHERCA MR 2 3.90 q
GRECO L 2 3.90 q
JÖNSSON G 2 3.90 q
LYKO A 1 3.90 q
TOCKER M 2 3.90
MÜLLA M 1 3.90
BARRIOS S 2 3.70
JULLENMAA K 1 3.70
KOSKIAHO M 1 3.70
MILLANA P 1 3.70
CARRASCO A 2 NM
WILDGRUBE FL 1 NM
YILMAZ MT 1 NM

DISK MUŽI

atlet skupina Mark Kvalifikován
SOTERO YB A 60.18 Q
FOREJT J B 59.50 Q
FOREJT M A 59.29 Q
TOMLINSON J B 58.14 q
ALEKNA M B 57.30 q
HÄßLER K A 56.45 q
LEWOSZEWSKI J B 56.36 q
KYRYLIN O A 56.06 q
ERLENDSSON VH A 56.04 q
GARCIA N B 55.68 q
KOZAK G A 55.65 q
EMANUELSON S A 55.25 q
SAKSON K A 54.99
FAUS V A 54.70
MAROK W A 54.03
WEINBERG F A 53.95
SACCOMANO E B 53.04
KUL O A 52.95
KHRISTOV A B 52.23
DERTLI B B 50.97
ŠTITKOVAC N B 50.42
PÉRINGER M B 50.01
VARANTSOU S A 49.92
MILIAUSKAS A A 48.53
DIBO WY B 48.09
ALPASLAN F B 47.58
MARQUARDT E B NM

400 METRŮ – ženy

atlet skupina Mark Kvalifikován
MILLER P 4 52.87 Q
ANNING A 2 53.68 Q
PATTERSON D 3 53.88 Q
MALÍKOVÁ B 3 53.91 Q
EVANS L 4 54.20 Q
DIOP NS 1 54.23 Q
VANDI E 1 54.29 Q
MAYER M 2 54.32 Q
SENN G 4 54.35 Q
SCHEPPAN M 4 54.39 q
LUCHSHAVA A 3 54.47 Q
JIMENEZ A 2 54.55 Q
VANCARDO V 1 55.02 Q
DYSHLYUK N 4 55.10 q
LACHELE S 1 55.40 q
GACKA K 2 55.45 q
WSOLEK A 3 55.54
DRLJACIC V 4 55.59
BONORA A 2 55.71
DIALLO F 1 55.83
LALOR S 1 55.88
FOUDRAZ E 3 55.94
TÆRUM FR 2 56.21
CHILOYAN G 1 56.45
OCVIRK T 3 56.49
STEINSDÓTTIR TE 4 56.70
ANTON BG 2

57.31


TYČKA – muži

atlet skupina Mark Kvalifikován
BORTNIKOV A 2 5.10 q
GUTTORMSEN S 1 5.10 q
ORBAN M 1 5.10 q
FADIRE J 1 5.10 q
KACHANOV D 2 5.10 q
GRACIA A 2 5.10 q
SANTAS A 1 5.10 q
DE ANGELIS I 1 5.10 q
LILLEFOSSE PH 2 5.10 q
KRAVCHENKO I 1 5.10 q
HAAMER E 2 5.10 q
EMIG R 2 5.00 q
PINTUSOV V 2 5.00
RUTSCH C 1 5.00
FERNANDEZ J 1 5.00
RIZOS I 2 5.00
BUARÓ P 2 5.00
DOLBIN I 1 5.00
VÍTEK J 1 5.00
BARTONEK F 2 4.80
ILLOBRE I 1 4.80
GOLDOVSKY M 2 4.60
WÜNSCHE F 2 4.60
CORMONT E 1 NM

110 M PŘEKÁŽKY 99 CM – muži

atlet skupina Mark Kvalifikován
LLOPIS E 3 13.52 Q
VOLZER S 2 13.56 Q
DIAZ A 4 13.57 Q
ZELLER J 1 13.60 Q
HEIDEN M 2 13.65 Q
SUMNERS J 4 13.66 Q
DEMŠAR FJ 2 13.66 Q
LAVIOLETTE J 4 13.67 Q
PATAROV K 4 13.75 q
FLETCHER K 1 13.78 Q
CHABAUTY P 3 13.78 Q
BALUCH M 4 13.79 q
ICONARU AI 4 13.82 q
EIKERMANN T 1 13.84 Q
MARTÍNEZ A 2 13.86 q
FILPI GM 2 13.90
RÜEGG N 1 13.91
CECCHET C 3 13.95 Q
KOUA FB 4 14.01
PELTOLA J 1 14.08
VASYLEVSKYY A 2 14.13
SANCAK T 2 14.16
ANTON AI 1 14.17
BULUT S 4 14.20
MERTA S 3 14.25
TINGLÖF B 2 14.26
VALCHEV R 3 14.27
GÜNES A 1 14.29
KALÁCSKA Á 3 14.38
605 FRACKIEWICZ N 3

 

100 METRŮ ženy

atlet skupina Mark Kvalifikován
SEEDO N 3 11.37 Q
BESTUE J 3 11.43 Q
AY M 3 11.57 Q
ALIU I 4 11.57 Q
STEFANOWICZ M 2 11.64 Q
PREPENS T 4 11.65 Q
FONTANA V 1 11.67 Q
TAKÁCS B 4 11.70 Q
GALA C 3 11.75 q
JUMBO-GULA P 4 11.75 q
VAN DEN W. D 2 11.76 Q
REINLE C 2 11.77 Q
KADMON G 3 11.79 q
SCHIMPF C 1 11.81 Q
MANTINGH L 4 11.83 q
REINHARDT K 2 11.89
FURULYÁS L 2 11.92
ERTZGAARD K 4 11.93
KJELLERGREN K 3 11.94
RIMLINGER MA 1 11.94 Q
HETTLEROVÁ L 2 11.95
SERINE VIK JOHANN. 3 11.97
LATVALA K 2 11.97
KAISEROVÁ J 3 12.01
POLAK J 4 12.04
OBAL I 1 12.20
LINDNER M 1 12.30
BARTOLO S 1 12.33
KOUNI N 1 12.44

100 METRŮ MUŽI

atlet skupina Mark Kvalifikován
AZU J 3 10.37 Q
PAISSAN L 2 10.42 Q
MONNE A 3 10.45 Q
PLICHTA A 2 10.46 Q
MILLER C 1 10.47 Q
ANSAH-PEPRAH L 2 10.48 q
KOCEVAR N 3 10.52 q
WULFF S 1 10.53 Q
PUROLA S 2 10.53
ASKIN AS 3 10.53
PRIAM A 1 10.53
SAI H 2 10.59
CECCARELLI S 3 10.62
OGUNKANMI T 2 10.63
CANET B 2 10.64
UYSAL U 1 10.65
VAN WIJK G 1 10.67
NEMEJC T 3 10.68
MOREY C 3 10.71
MAKUKH V 1 10.73
BREAHNA RC 1 10.73
ROIBAN CN 2 10.73
KISLYKH R 1 10.80
LARSEN TG 3 10.84

TROJSKOK – ženy

atlet skupina Mark Kvalifikován
NACHEVA A 2 13.76 Q
KARÍDI S 1 13.63 Q
LASMANE R 2 13.24 Q
PRIVALOVA M 2 13.03 q
YILMAZ E 1 13.00 q
WITTMANN K 2 12.98 q
PEPELNAK E 1 12.91 q
KÄHÄRÄ J 1 12.88 q
ÁTS V 1 12.87 q
CISSE T 2 12.78 q
ION DAM 2 12.73 q
ZANON V 2 12.69 q
MAŠTALÍROVÁ E 1 12.55
VIGATO C 1 12.52
OMANOVIC N 2 12.42
BOJANG O 1 12.04
JASAUSKAITE K 1 11.89
HULLAND L 2 NM
KUZMANOVA A 1 NM

CELKOVÉ VÝSLEDKY