Top news

Termínová listina 2018



Předkládáme termínovou listinu podle Českého atletického svazu k datu 5.3.2018

 

Březen

10.-11. EVROPSKÝ POHÁR VE VRZÍCH LEIRIA
17. Běh Lužánkami 2018 Brno
24. MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU VALENCIA
  Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců,dorostenek, starších žáků, starších žákyň,mladších žáků a mladších žákyň Dolní Dobrouč  
 
 
30. 10 km chůze pro 1. kolo extraligy mužů a žen Olomouc
  10 km chůze pro 1. kolo I. ligy mužů Olomouc
  10 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů Olomouc
 

Duben  

7. Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen Poděbrady
  Mezistátní utkání ČR-Francie-Irsko-Itálie-Litva-Maďarsko-Slovensko v chůzi na 20 km mužů a žen a 10 km juniorů a juniorek Poděbrady
   
   
  Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018Sportisimo půlmaraton Praha 2018 Poděbrady
  Praha
14. Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen Pardubice
  10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů Milovice
  10 km chůze pro 2. kolo II. ligy mužů Milovice
28. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorekv běhu na 10000 m Brno
 

Květen

5.-6. MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI TAICANG
6. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha
12. Doporučený termín pro krajská mistrovství a krajské přebory  
   
19. EVROPSKÝ POHÁR V BĚHU NA 10000 M

1. kolo extraligy mužů a žen

LONDÝN

Praha

  1. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
  1. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
  Mattoni půlmaraton Karlovy Vary 2018 Karlovy Vary
26. 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. C Praha
  10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, sk. A, B, D, E Praha
  Kvalifikační závod na mistrovství Evropy v běhu do vrchu
Zadov
 
26.-27. Evropský pohár mistrovských klubů mužů a žen, sk. B Tampere

 

Červen  

1.-3. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců,dorostenek, starších žáků, starších žákyň,mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích Kolín
   
   
   
2. Mattoni půlmaraton České Budějovice 2018 České Budějovice
4. Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila Praha
9. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinskodorostenců a dorostenek Slovinsko 
 
  2. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
  2. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
10. 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Zeleneč
  10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, sk. C Zeleneč
13. Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
13.-14. O2 Pražská štafeta 2018 Praha
1406-1507 MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE RUSKO
16. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovensko- Vyškov
  Slovinsko juniorů a juniorek  
16.-17. Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích Kladno
17. Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších Jihlava
  žákyň  
23. Mattoni půlmaraton Olomouc 2018 Olomouc
23.-24. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Praha
   
24. Mistrovství světa v horském maratonu Karpacz
30. 2. kolo extraligy mužů a žen Ostrava
  3. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
  3. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování



Booking.com

Červenec  

1. MISTROVSTVÍ EVROPY V BĚHU DO VRCHU SKOPJE
5.-8. MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET GYÖR
8. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinskomužů a žen do 22 let Jelenia Gora 
 
10.-15. MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ TAMPERE
14. 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Nové Město nad Metují
  10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. A, B, C Nové Město nad Metují
28.-29. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Kladno
    Mezistátní utkání ČR-Estonsko-Francie-Itálie-Španělsko-Švýcarsko mužů a žen do 22 let,juniorů a juniorek ve vícebojích Aubagne  

Srpen  

4. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Bělá pod Pradědem--Šerák
 
  Kvalifikační závod na mistrovství světa v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem

-Šerák

   

Booking.com

7.-12. MISTROVSTVÍ EVROPY BERLÍN
11. 10 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. C Přerov
  10 km chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. D, E Přerov
25. 4. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
  4. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
26. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Uherské Hradiště


Září  

1.-2. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Ostrava
8. Birell Grand Prix Praha 2018 Praha
8.-9. IAAF KONTINENTÁLNÍ POHÁR OSTRAVA
15.

 

 

 

 

 

 

 

16.

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU DO VRCHU

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků

a starších žákyň

Mattoni půlmaraton Ústí nad Labem 2018

Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, sk. A

 

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

ANDORRA

Hradec Králové Jablonec nad Nisou Podle vylosování Olomouc

 

Ústí nad Labem Castellon

 

Podle vylosování

 

 

22.

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

 

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Podle vylosování Podle vylosování

 

Plzeň

22.-23. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Jablonec nad Nisou
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Praha

Opava

29. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Maďarsko Slovinsko žáků a žákyň  
30. Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Běchovice-Praha
   ZMĚNY TERMÍNŮ VYHRAZENY
 Zdroj : ČAS