Extraliga družstev mužů a žen v atletice 1. kolo 13.5. 2017

Pořadatel:Z pověření ČAS zajišťuje oddíl atletiky TJ Dukla Praha
Termín :Sobota 13. května 2017
Místo : Stadion Dukly Praha Juliska, Praha 6 – Dejvice

Přihlášky ke kolu pro 1. kolo jsou oddíly povinny podat přihlášky nejpozději do 12.5.2017 do 20.00 hodin na webové stránce ČAS (www.atletika.cz), ve které jsou uvedeny u jednotlivých závodníků , startovní čísla  a výkony (pro toto 1. kolo i loňské) docílené v přihlašovaných  disciplínách.


VÝSLEDKY

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH NA 1.KOLO EXTRALIGY 13.5.2017

This slideshow requires JavaScript.


 
Technická porada Uskuteční se v sobotu 13. května 2017 od 9:00 hodin v klubovně FK Dukla na Julisce (malá tribuna).  Technické porady se zúčastní vždy jeden vedoucí každého zúčastněného družstva, ředitel závodu, technický ředitel, hlavní rozhodčí a řídící soutěže.  Řídící soutěže oznámí počty startujících v jednotlivých disciplínách.  Předání opraveného výtisku předběžné přihlášky se považuje za uskutečněný start se všemi důsledky. Na technické poradě budou stanoveny základní výšky a zvyšování.   
 
Závodní kancelář bude umístěna na hlavním stadionu v prostoru cíle, bude označena. Měření časů, zpracování výsledků provádí On line systém, spol. s r.o.  
 
Šatny Budou k dispozici v budově lázní u vstupu na stadion a budou viditelně označeny. Šatny slouží pouze k převlečení. Pořadatel neručí za odložené věci.
 
Technická ustanovení Atletický stadion má 400 m dlouhou dráhu (polytan), 8 drah na rovince, 8 drah na obvodu. Polytanový povrch mají také sektory pro výšku, tyč, dálku, trojskok a oštěp. 

Pro rozcvičování bude sloužit tréninkové hřiště s umělou trávou a 80 m dlouhou rovinkou s povrchem totožným s hlavním stadionem, na které budou k dispozici startovní bloky a překážky.   -Kladivo se uskuteční ve Stromovce na stadionu Olympu Praha.Autobus se závodníky odjede od stadionu Juliska v 9:45. Základní rozcvičení pro oštěp bude povoleno ve vymezeném prostoru   Časy odvádění na sektor Běhy, překážky 15 min., skoky, hody a vrhy 30 min a tyč 45 min. před zahájením disciplíny.
 
Vážení náčiní Proběhne nejpozději 60 minut před zahájením disciplíny ve skladu náčiní (na startu 300 m).
 
Startovní listiny a výsledky Budou vyvěšeny na výsledkových tabulích pod hlavní tribunou a zveřejněny okamžitě po skončení disciplíny na světelné tabuli. Stejným způsobem bude zveřejňován průběžný stav soutěže družstev.  
 
Protesty a odvolání   Protesty týkající se výsledků nebo průběhu soutěže musí být podány do 30 minut po úředním vyhlášení či vyvěšení výsledků této soutěže. Případné odvolání proti rozhodnutí se podává prostřednictvím hlavní rozhodčí jury, a to písemně a doložené vkladem ve výši 500 Kč (pravidlo 146 odst. 3 a 5 Pravidel atletiky). Při zamítnutí odvolání vklad propadá ve prospěch pořadatele.    
 
Jury závodu:   

  • Ředitel závodu:     Mgr. Václav Fišer 
  • Hlavní rozhodčí:    Ing. Martin Tipka
  • Řídící soutěže ČAS:  Dušan Molitoris , Roman Málek

 


Dopingová kontrola

Všichni závodníci jsou povinni podrobit se dopingové kontrole, budou-li k ní dopingovým komisařem, který se prokáže platným průkazem o licenci a pověřovacím dopisem, vyzváni. Dopingová kontrola bude probíhat v saunových prostorách budovy lázní (vchod přímo ze stadionu).  Zdravotní služba Zdravotní služba bude zajištěna po celou dobu závodu, bude k dispozici sanitka. Parkování aut a autobusů Na vyhrazených a označených prostorách na parkovišti v bezprostřední blízkosti areálu a v ulici Šlejnická. VIP parkoviště bude na vstupní ploše na stadionu.   
 
Občerstvení Bude zajištěno ve stáncích v areálu stadiónu.

2. kolo bude 2. 7. 2017 – Ostrava

zdroj informací : www.atletika.cz
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *