T-MOBILE: pevný internet na půl roku za 299 KORUN

 

  • T-Mobile dává nejrychlejší internet na půl roku za 299 korun měsíčně
  • Plnou rychlost internetu mohou využít jak domácnosti, tak živnostníci
  • Nabídka platí do konce letošního roku pro nové aktivace i tarifní navýšení
  • Tarify s pevným internetem lze zařadit do Magenta 1 a uspořit

 Nejrychlejší dostupný internet za 299 korun po dobu šesti měsíců může vyzkoušet každý, kdo si do konce letošního roku u T-Mobilu navýší nebo nově aktivuje svůj tarif pevného internetu. Nabídka se týká všech internetových tarifů prostřednictvím DSL linky, přes optický kabel a také služeb Pevný internet vzduchem a Pevný internet do zásuvky. Nejrychlejší připojení až 1000 Mbit/s představuje právě připojení prostřednictvím optiky, kde je také výhoda nejvýznamnější.

„Letos jsme vlivem koronavirové krize všichni vystaveni situacím, které jsme nikdy předtím nemuseli řešit. Svým blízkým a kolegům v práci jsme vzdáleni a méně se vídáme. Kvalitní internetové připojení je v této době důležitou součástí našich životů“, říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile, a dodává: „Zákazníci teď u nás mají jedinečnou příležitost vyzkoušet výhody rychlejšího připojení v provozu svých domácností, kde (nejen v době epidemie) vedle sebe musí fungovat pracující rodiče a děti školou povinné“. V rodinách se dnes běžně vyskytuje větší počet zařízení připojených k internetu, smartphony, tablety, notebooky nebo televize a rychlejší internet představuje bezproblémové fungování všech připojených zařízení a větší pohodlí pro všechny členy domácnosti.

Výhody internetového připojení v plné rychlosti mohou vyzkoušet také živnostníci a drobní podnikatelé nejen pro práci z domova, ale i ve svých provozovnách.

Službu pevného internetu mohou zákazníci začlenit pod Magentu 1 nebo Magentu 1 Business a tím navýšit své slevy na ostatních službách. Na Pevném internetu se půl roku uplatňuje cena 299 Kč, poté se cena internetu určí podle základní ceny daného tarifu.

 Aktuální nabídku pevného internetu přehledně znázorňuje následující tabulka:

Rychlost stahování Základní cena Optického internetu Základní cena Pevného internetu Zvýhodněná cena na 6 měsíců
20 Mbit/s 399 Kč 299 Kč
50 Mbit/s 399 Kč 499 Kč 299 Kč
100 Mbit/s 599 Kč 299 Kč
250 Mbit/s 499 Kč 799 Kč 299 Kč
1000 Mbit/s 799 Kč 299 Kč

Na webových stránkách pro domácnostipro firmy se zákazníci po zadání svojí adresy jednoduše dozvědí, jaké technologie a rychlosti internetu mají ve své lokalitě dostupné. Přímo na stránkách mohou prostřednictvím eShopu objednat DSL internet a internet do zásuvky, nebo na sebe zanechat kontakt pro objednání připojení optikou. Aktivaci nebo navýšení tarifu lze také vyřídit na kterékoliv prodejně nebo přes infolinku operátora.

Čas strávený v on-line režimu stoupá nejen s rozšiřující se škálou on-line služeb, ale v letošním roce z domovů již běžně pracujeme, vzděláváme se nebo podnikáme. Možnost vyzkoušet na půl roku výhodně nejrychlejší připojení, které je k dispozici, pomůže zákazníkům optimalizovat využívání služeb pevného internetu do budoucna.