Nová Philips Lumea Series 9000 IPL s technologií SenseIQ vnímá, co vaše pokožka potřebuje

Odstraňujte chloupky bezbolestně, bezpečně a na míru své pokožce! Nová Philips Lumea Series 9000 díky technologii SenseIQ nejprve zjistí, jak intenzivní ošetření vaše pokožka potřebuje. Na základě toho vám doporučí ideální nastavení a poté se můžete pustit do samotného ošetření. Díky čtyřem unikátně navrženým nástavcům odstraníte chloupky i z citlivých oblastí a pokožka zůstane po ošetření bez podráždění a klidná.

Inteligentní senzor SmartSkin

Inteligentní senzor SmartSkin nejprve provede průzkum, jak intenzivní ošetření potřebuje právě vaše pokožka, a následně vám doporučí jeden z pěti stupňů nastavení intenzity. Poté stačí přiložit Philips Lumea Series 9000 k pokožce a stisknutím tlačítka vysílat záblesky, které se ovšem vyšlou pouze v případě, že je aplikační okénko plně přiloženo k pokožce, díky čemuž je ošetření zcela bezpečné. Zároveň je i bezbolestné, protože při domácím IPL ošetření se chloupky nevytrhávají ani neholí, ale dlouhodobě „uspávají“. Pulsní světlo (IPL) uvede chloupek do klidového stavu, během kterého vypadne a zpomalí se jeho další růst.

Nová Philips Lumea Series 9000 IPL

První čtyři až pět ošetření je třeba provést vždy po dvou týdnech, přičemž studie ukazují, že se již po prvních třech kolech zbavíte až 92 % chloupků**. Pak už stačí jen jedna aplikace za čtyři až osm týdnů, a po dvanácti ošetřeních přestanou chloupků růst až na šest měsíců*. Pokožka po celou dobu zůstává krásně jemná a hebká na dotek, protože při domácím IPL ošetření nezarůstají chloupky, neobjevují se pupínky ani nedochází k zarudnutí ošetřené pokožky.

 

 

Philips Lumea Series 9000 byla stejně jako její předchůdkyně vyvinuta ve spolupráci s dermatology. Aby bylo ošetření pohodlné a rychlé, máte na každou partii k dispozici speciální nástavec: tedy na nohy a ruce, tvář, podpaží a oblast bikin. Každý z těchto čtyř nástavců má jinak velké a zakřivené aplikační okénko a také jiné barevné filtry, aby ošetření vyhovovalo potřebám konkrétní partie. Díky tomu zvládnete ošetřit obě lýtka za 8,5 minuty***, podpaží za 1,5 minuty*** a oblast bikin za 2 minuty***. Philips Lumea Series 9000 můžete používat s kabelem i bez něj, tedy kdekoliv, protože po ošetření nezůstává nepořádek.

Philips Lumea Series 9000 model BRI958/00 a model BRI955/00

Philips Lumea Series 9000 nabízí dva modely – BRI958/00 a BRI955/00, které nahrazují původní řadu Philips Lumea Prestige. Model BRI958/00 se světle růžovou rukojetí se prodává se čtyřmi nástavci a jeho cena je 13 999 Kč, model BRI955/00 s bílou rukojetí nabízí tři nástavce (na tělo, tvář a citlivé oblasti bikin a podpaží) a stojí 12 499 Kč.

Aplikace Philips Lumea IP

Philips Lumea si celosvětově získala již 3,5 milionu uživatelek a stále větší oblibě se těší i aplikace Philips Lumea IPL, ve které najdou uživatelky praktické rady a která jim ohlídá plán ošetření jednotlivých partií.

Co je třeba udělat před prvním použití Philips Lumea? Pro koho je ošetření vhodné a pro koho ne? Jak se o Philips Lumea správně starat? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v praktickém Průvodci použitím Philips Lumea.byla stejně jako její předchůdkyně vyvinuta ve spolupráci s dermatology. Aby bylo ošetření pohodlné a rychlé, máte na každou partii k dispozici speciální nástavec: tedy na nohy a ruce, tvář, podpaží a oblast bikin. Každý z těchto čtyř nástavců má jinak velké a zakřivené aplikační okénko a také jiné barevné filtry, aby ošetření vyhovovalo potřebám konkrétní partie. Díky tomu zvládnete ošetřit obě lýtka za 8,5 minuty***, podpaží za 1,5 minuty*** a oblast bikin za 2 minuty***. Philips Lumea Series 9000 můžete používat s kabelem i bez něj, tedy kdekoliv, protože po ošetření nezůstává nepořádek.

 

** Při dodržení plánu ošetření se mohou individuální výsledky lišit. Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více.

*** Při zapojení Philips Lumea Series 9000 kabelem do elektrické sítě.

 

Více informací naleznete ZDE

YouTube
Share