Hrubě týraný pejsek našel nový domov

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Kolíně připadl pes plemene francouzský buldoček jménem Karlík. Pes byl velmi hrubě týrán svým majitelem.

Jeho původní majitel mu způsobil tržné rány na krku a na sonografickém vyšetření byly vidět dva hematomy na játrech. Poranění Karlíka si vyžádala urgentní zákrok veterináře, který ho odvezl k hospitalizaci na veterinární kliniku. Po ošetření byl Karlík umístěn do hospitalizačního boxu veterinární kliniky.Byl stále velmi ustrašený, bojácný a lekavý. Z tohoto důvodu se zaměstnankyně kliniky rozhodla o Karlíka pečovat a věnovat se mu osobně. Pejska si vždy po nezbytném ošetření brala domů na vycházky a klidný odpočinek. V domácím prostředí byl pejsek velmi spokojený, a tak po vyléčení a převozu do útulku paní požádala o možnost domácí péče.

 

O pejska se v tříčlenné rodině starali víc než rok. Z ustrašeného a lekavého psa se stal sebevědomý a milý společník pro celou rodinu. Když se paní dozvěděla, že pejsek propadl státu, požádala si o jeho svěření do péče. Její žádosti bylo vyhověno a Karlík si dnes užívá domova, jaký si zaslouží.