Desáté narozeniny nadace Krása pomoci

Za dobu své existence nadace podpořila projekty pomáhající seniorům částkou přes 30 milionů korun a vytvořila službu, kterou vyplňuje mezeru mezi existujícími sociálními službami

Na velké oslavě s velkým blondýnem

První kulaté výročí nadace  oslavila v druhé polovině září. A oslava byla velkolepá, hlavním gratulantem se stal francouzský herec, Pierre Richard. Oslava byla nejen poděkováním všem přátelům nadace, ale také oceněním Richarda za jeho aktivní život a inspirací všem generacím.

 

Mezinárodní den seniorů

Na Mezinárodní den seniorů s ředitelkou nadace Michaelou Stachovou na konferenci o populačním vývoji a udržitelnosti v ženevském Paláci národů.

Nedávno bylo spuštěno pokračování kampaně s Penny, která upozorňuje na osamění seniorů.

  

Krása pomoci

Nadace vznikla v roce 2008. Za 10 let jsme rozdělili mezi neziskové organizace pomáhající seniorům přes 30 mil. korun. V rámci našeho vlastního projektu Doma bez obav jsme pomohli tisícům seniorů, aby mohli žít důstojně doma. Pravidelně se účastníme mezinárodních konferencí, naši práci jsme prezentovali také na půdě OSN. V našem malém týmu najdete profesionální sociální pracovníky, kteří se od svých klientů stále učí a kteří budou vždy flexibilně a individuálně pomáhat seniorům tak, jak to jejich situace vyžaduje.

Více informací naleznete ZDE

Adresa

Krása pomoci

Londýnská 24

Praha 2