Časový pořad – Mistrovství Evropy do 20 let Tallinn 2021

Časový pořad – Mistrovství Evropy do 20 let Tallinn 2021- 15. – 18. července, Tallinn (Estonsko)

15.7.2021
čas   disciplina
dopoledne
10:00 W 3000m steeplechase (R1)
10:00 M koule (Q-AB)
10:40 W sedmiboj, 100m překážky
11:00 M kladivo (Q-A)
11:10 W 100m (R1)
11:40 M 100m (R1)
11:40 W sedmiboj, výška
12:15 M kladivo (Q-B)
12:20 W 400m (R1)
12:50 M 400m (R1)

 

čas   disciplina
odpoledne
15:25 M výška (Q-AB)
15:30 W disk (Q-A)
15:35 W 800m (R1)
16:00 M 1500m (R1)
16:20 W sedmiboj, koule
16:25 W 100m (SF)
16:45 M 100m (SF)
16:50 W disk (Q-B)
17:05 M dálka(Q-AB)
17:05 M 3000m (R1)
17:40 W 400m (SF)
17:50 M koule (F)
17:55 M 400m (SF)
18:10 W sedmiboj, 200m
18:20 M oštěp (Q-A)
18:25 W tyčka (Q-AB)
18:35 W 3000m (R1)
18:55 W trojskok (Q-AB)
19:20 W 10 000mchůze (F)
19:30 M oštěp (Q-B)

 

16.7.2021
čas   disciplina
dopoledne
10:05 M 110m překážky (R1)
10:20 W kladivo (Q-A)
10:30 M tyčka (Q-AB)
10:45 W 100m překážky (R1)
10:50 W výška (Q-AB)
11:15 W 1500m (R1)
11:35 W kladivo (Q-B)
11:45 M 800m (R1)
12:15 W 400m překážky (R1)
12:45 W sedmiboj, dálka
12:50 M 400m překážky (R1)

 

čas   disciplina
odpoledne
15:00 W sedmiboj, oštěp (Skupina-A)
16:00 W 100m překážky (SF)
16:00 W sedmiboj, oštěp (Skupina-B)
16:15 W trojskok (F)
16:25 M 110m překážky (SF)
16:50 W 800m (SF)
17:10 M 100m (F)
17:15 W disk (F)
17:20 W 100m (F)
17:35 W sedmiboj, 800m
17:58 M dálka(F)
18:00 M 3000m steeplechase (R1)
18:35 W 400m (F)
18:45 M 400m (F)
18:55 M 5000m (F)
19:05 M kladivo (F)
19:20 W 200m (R1)
19:45 M 200m (R1)

 

17.7.2021
čas   disciplina
dopoledne
9:30 M disk (Q-A)
9:35 M desetiboj, 100m
10:05 M 10 000mchůzeing (F)
10:30 M desetiboj, dálka
10:35 W koule (Q-AB)
10:40 M disk (Q-B)
11:30 W 4x400m štafety (R1)
11:50 W dálka(Q-AB)
11:55 M 4x400m štafety (R1)
12:00 M desetiboj, koule
12:10 W Oštěp (Q-A)
13:20 W Oštěp (Q-B)

 

čas   disciplina
odpoledne
15:00 W 400m překážky (SF)
15:05 M desetiboj, výška
15:05 W kladivo (F)
15:20 M 400m překážky (SF)
15:30 W tyčka (F)
15:40 W 200m (SF)
16:00 M 200m (SF)
16:20 M 800m (SF)
16:40 W koule (F)
16:45 W 100m překážky (F)
17:00 M 110m překážky (F)
17:15 W 800m (F)
17:30 W 3000m steeplechase (F)
17:35 M výška (F)
17:55 W 200m (F)
18:05 M 200m (F)
18:13 M oštěp (F)
18:15 M desetiboj, 400m
18:35 M 1500m (F)
18:37 M trojskok (Q-AB)
18:46 W 3000m (F)
19:05 M 3000m (F)

 

18.7.2021
čas disciplina
odpoledne
14:40 M disk (F)
15:35 W výška (F)
15:55 M trojskok (F)
16:00 W 400m překážky (F)
16:10 M 400m překážky (F)
16:20 M desetiboj, oštěp (Skupina-A)
16:25 M 800m (F)
16:40 W 4x100m štafety (F)
16:50 M 4x100m štafety (F)
17:05 W 1500m (F)
17:10 M tyčka (F)
17:20 M desetiboj, oštěp (Skupina-B)
17:20 M 3000m steeplechase (F)
17:40 W 5000m (F)
17:50 W dálka(F)
18:25 M desetiboj, 1500m
18:30 W oštěp (F)
19:00 W 4x400m štafety (F)
19:20 M 4x400m štafety (F)

 

Schválena nominace na ME v atletice do 20 let

 

změny vyhrazeny

Zdroj :

 

YouTube
Share