BILLA spustila nové kariérní stránky

  • Uchazeči o volná místa naleznou veškeré informace o volných pozicích v BILLE na nových kariérních stránkách https://billa.jobs.cz/
  • Na podporu nových stránek spustila BILLA online kampaň, ve které představí své zaměstnanecké benefity
  • Na vzniku stránek se podíleli i zaměstnanci centrály, prodejen a logistiky

 

Společnost BILLA spustila nové kariérní stránky. Kromě aktuálních volných pozic, které bude možno na stránkách filtrovat dle lokality, zde uchazeči o zaměstnání naleznou i veškeré informace o společnosti BILLA a další užitečné informace.

Na vzniku stránek se podíleli kromě personálního oddělení také zaměstnanci dalších oddělení centrály, zaměstnanci prodejen, logistiky a regionální manažeři. Podoba nových stránek a požadavky na ně vzešly ze zaměstnaneckého workshopu, na kterém zaměstnanci aktivně předkládali nápady k docílení lepší přehlednosti a jednoduchosti stránek pro nové uchazeče.

„Záleží nám na názorech našich zaměstnanců a jejich postřehy nám pomohly nejen s tvorbou webu, ale i s podobou nových inzerátů, které jsme testovali s oddělením infomanagementu. Spolupráce napříč odděleními se ukázala jako velmi přínosná a tímto děkujeme všem, kteří se zapojili,“ řekla vedoucí oddělení lidských zdrojů společnosti BILLA Šárka Brennerová.

Se vznikem nových kariérních stránek společnost BILLA spustila online kampaň, ve které představí zaměstnanecké benefity. Výhodami, které společnost nabízí, jsou například pět týdnů dovolené již od nástupu, flexibilní plánování směn nebo stravenky v hodnotě 100 Kč, dotovaná Multisport karta, kterou si nyní zaměstnanci pořídí za 400 Kč měsíčně a mnoho dalších.

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 693 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG.

Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 235 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever.

 

Více informací na: http://www.billa.cz