Zastřihovače BaByliss Vlastní styl ve vlastní režii

Máme rády, když se o sebe muži dokážou po všech stránkách postarat a k tomu patří i dokonalá péče o tělo. Každodenní cesta k upravenému vzhledu by ale neměla pro naše partnery či tatínky být náročná. Příležitost usnadnit jim ji máme i my, Den otců nám hraje do karet. Berme ho jako příležitost vybrat malý dárek, kterým uděláme radost sobě i jim.

Produkty BaByliss nabízejí komplexní a zároveň snadné řešení úpravy vlasů, vousů i chloupků aktivního muže, které může být stále po ruce (v kufříku na pracovní cesty, v batohu na túře po horách, na vysněné dovolené nebo oblíbené chalupě, kam jezdíte pravidelně). Kompaktní a zároveň výkonné zastřihovače BaByliss pomohou mužům v naší blízkosti podtrhnout nebo i vylepšit vlastní styl.

Všestranný pomocník BaByliss MT890E se bude líbit tatínkům, kteří potřebují all-in-one řešení. S elegantním modro-černým multifunkčním zastřihovačem je možné upravovat strniště, delší vousy, chloupky na těle nebo i v nose či uších. Vybaven je čepelemi z japonské oceli, které s nekompromisní přesností vykouzlí dokonalé střihy. Bezdrátový model all-in-one má 5 výměnných hlavic včetně planžetového holicího nástavce, nastavitelného nástavce pro vousy i strniště, 2 nástavců na obočí a 3 na tělo. Nástavce jsou omyvatelné a přístroj je 100% vodotěsný, takže se hodí například i pro použití ve sprše a je možné jej snadno vyčistit přímo pod tekoucí vodou. Až 120 minut provozu tohoto přístroje zajišťuje lithium-iontová baterie, jejíž plné nabití netrvá déle než 2 hodiny. Součástí balení je i praktický transportní vak.

Na BaByliss MT890E je poskytována prodloužená záruka 3 roky a k dostání je za MOC 2 400,- Kč.

 

Pro drsnější tipy, které si potrpí na důstojný vous a rozhodně jej nenechají bez péče ani v polních podmínkách, je určen zastřihovač vousů BaByliss T890E.….. Víc se dočtete na LIFE4YOU.CZ